Nasze projekty
fot, Unsplash

Pomysły na prezent na dzień taty

Szukasz pomysłu na prezent na dzień taty? Dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Wam nasze propozycje na wartościowy upominek z tej okazji!

Reklama

Prezent na dzień taty powinien być niezwykły. Nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę, ale z wyprzedzeniem pomyśl, jak uhonorować trud, który tata włożył w Twoje wychowanie. Oto nasze propozycje, by sprawić ojcu nieco radości, a przede wszystkim, by obdarować go czymś naprawdę wyjątkowym, a przy tym wartościowym!

Prezent na dzień taty „od ojców”

Nasze pierwsze propozycje to te napisane przez wyjątkowych ojców, dominikanów.

„Siła nadziei”

Książka pt. „Siła nadziei” będzie idealną pozycją dla wszystkich ojców, którzy pragną spojrzeć nieco inaczej na swoje „tu i teraz”. To wyjątkowa rozmowa redaktor Judyty Syrek i o. Joachima Badeniego, który odszedł w 2010 r. – dominikanina, cenionego kaznodziei, filozofa, artysty, mistyka, który w książce wzywa do gotowości na ponowne przyjście Chrystusa.

Reklama

Nie jest to jednak książka, która wzbudza nastrój grozy i niepokoju. Utwierdza ona w przekonaniu, że Chrystus jest blisko, a jednocześnie mówi o współczesności w sposób absolutnie wyjątkowy, pełen poczucia humoru i urzekającej ironii.

Dlaczego warto podarować „Siłę nadziei” swojemu tacie? Umocni ona wiarę i pozwoli spojrzeć na przyszłość bez lęku i niepokoju, ale z ogromną dawką optymizmu i nadziei. Doskonała propozycja od ojca dla ojca. :)

KUP KSIĄŻKĘ >>>

„Szusta rano”

To książka od o. Adama Szustaka zdecydowanie dla tych ojców, którzy lubią „z przytupem” zacząć każdy dzień. Pandowo-filozoficzno-śmieszno-filmowy codziennik motywacyjny będzie doskonałą pozycją, która inspiruje, motywuje i dodaje otuchy!

Reklama
Fot. Materiały Stacji7

KUP KSIĄŻKĘ >>>

Wilki dwa

Jeśli chcesz podarować tacie książkę, w której mierzą się dwa światy – to będzie pozycja idealna dla niego! Ojciec Adam Szustak wraz z Robertem „Litzą” Friedrichem – muzykiem, ojcem i dziadkiem, nagrali cykl rekolekcji pt. „Wilki dwa. W obronie stada”. Na tej podstawie niedługo później powstała książka, w której zebrane są ich opowieści i doświadczenia z życia wzięte.

Książka ta to prawdziwe zaproszenie na męską wyprawę przez życie. Chcesz, by Twój tata do niej dołączył?

KUP KSIĄŻKĘ >>>

Prezent na dzień taty – książka o Ojcu

Wśród propozycji prezentów na dzień taty nie mogłoby zabraknąć pozycji idealnej na tę okazję – o Ojcu wolnych ludzi, Prymasie Stanisławie Wyszyńskim.

Reklama

Ojciec wolnych ludzi

„Ojciec wolnych ludzi” to wyjątkowa opowieść o kardynale Stefanie Wyszyńskim. To prawdziwy poradnik o tym, jak radzić sobie w czasach, w których nie ma mowy o nadziei.

Dlaczego warto podarować tacie „Ojca wolnych ludzi”? Ta opowieść niesamowicie wciąga, a wszystkie fakty historyczne w niej przedstawione są podane w niezwykle przystępnej formie. Dodatkowo nowoczesna szata graficzna niesamowicie zachęca, by po nią sięgnąć i zainspirować się.

KUP KSIĄŻKĘ >>>

Dla Ojców

Specjalnie dla Ojców mamy kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się jako prezent na dzień taty.

Doskonały prezent na dzień taty -Męski Modlitewnik

To pozycja, którą napisało kilkudziesięciu księży i ojców zakonnych, którzy na każdy dzień przygotowali dla mężczyzn codzienną dawkę modlitwy, refleksji i motywacji. To prawdziwe bogactwo duchowe, które może być dla Twojego taty prawdziwą inspiracją.

Co tata znajdzie w środku? Cytaty, które pochodzą z biblii, Jerzego Kukuczki, z „Wiedźmina” Andrzeja Sapkowskiego, itd. Konkret – kilka zdań do przemyślenia duchowego, modlitwę oraz zadanie – proste wezwanie do działania.

To jak, podarujesz tacie codzienną dawkę męskiej, modlitewnej motywacji? :)

KUP KSIĄŻKĘ >>>

Teologia Tolkiena

A na koniec mamy coś dla tych ojców, którzy zafascynowani są światem Śródziemia. Jeśli Twój tata to fan Tolkiena – ta pozycja będzie idealna dla niego. Dzięki tej książce zobaczy on wiele motywów, które na pozór nie mają nic wspólnego z Chrystusem i chrześcijaństwem, a w rzeczywistości w świecie orków, hobbitów, elfów można dostrzec inspirację biblijną historią zbawienia.

KUP KSIĄŻKĘ >>>

Oto wszystkie nasze inspiracje na prezent na dzień taty. Nie zapominaj jednak, że najpiękniejszym prezentem, który możesz ofiarować w tym czasie dla swojego ojca jest modlitwa!

Modlitwa ojca >>>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę