Nasze projekty

Marzysz o księciu z bajki? Zacznij działać

Jeżeli liczysz na to, że Pan Bóg odwali za ciebie całą robotę i wymarzony mężczyzna lub wymarzona kobieta spadnie ci jutro na głowę, to dobrze zrobi ci lektura książki „Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli”.

Reklama

Czy jedynym sposobem na poznanie swojego przyszłego męża lub żony jest modlitwa w tej intencji? A co, jeżeli Bóg chce nam pobłogosławić, a my nie współpracujemy z Jego łaską?

Była kiedyś taka anegdota, w której człowiek prosił Boga o wygraną w totolotka. Modlił się o to długo i bez efektu, aż w końcu objawił się mu Bóg i zapytał: „Jak mam Ci dać wygraną, skoro jeszcze nie puściłeś ani jednego losu?”

Modlić się to jedno, a działać – drugie. Do tego przekonuje Henry Cloud, który od dziesięciu lat spotyka się z samotnymi kobietami i mężczyznami. W „Poszukiwanej, poszukiwanym” najważniejszy akcent położony jest na budowanie relacji, wychodzenie do ludzi, otwarcie na drugiego człowieka, a więc na rzeczach, które są potrzebne każdemu człowiekowi.

Reklama
Reklama

Pięknym świadectwem po przeczytaniu „Poszukiwanej, poszukiwanego” podzieliła się z nami Kamila, która pisze tak:

„Niedawno mężczyzna, z którym się poznaję od jakiegoś czasu, polecił mi tę książkę. I tak się stało, że przeczytałam ją w jedną noc. Początkowo byłam na Niego wściekła, bo zastanawiałam się, którym byłam numerem w Jego tygodniu. Jednak im bardziej pogłębiałam treść książki, tym bardziej do mnie docierało to, że w ostatnim czasie (rok) to ja nie wykonałam żadnego kroku, by kogoś spotkać i poznać.

Ze złości przeszłam w zachwyt nad treścią, którą książka zawiera. Początkowo przeraziło mnie podobieństwo do zawartych w niej przykładów. Nawet się popłakałam, ale był to uwalniający, oczyszczający płacz. Postanowiłam na miarę swoich możliwości zrealizować zadania z książki po to, by poznać siebie, a poprzez to przygotować się do małżeństwa.

Reklama
Reklama

Być może nie uda mi się umawiać na 5 spotkań tygodniowo, ale postaram się zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. Polecam tę książkę każdej wolnej kobiecie oraz każdemu mężczyźnie. Ona zmienia myślenie. Daje do wykonania konkretne zadania, które pomogą mi jeszcze bardziej poznać samą siebie. Co mi szkodzi spróbować?”

Kup książkę w Dobroci.pl:

Reklama

 

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę