Nasze projekty
fot. Unsplash

Książka na wakacje. Jaką pozycję wziąć na wakacyjną podróż?

Kto z Was wyruszył już na wakacyjne wojaże? Jeśli jesteście przed podróżą... Sprawdźcie, jaką książkę warto zabrać ze sobą na ten piękny czas odpoczynku!

Reklama

Książek na rynku jest mnóstwo, ale tych wartościowych i godnych polecenia – zapewne nieco mniej. Na szczęście macie nas, a my mamy dla Was godne propozycje idealne na wakacyjny czas!

Modlitewniki

Wakacje to czas odpoczynku , ale nie od Boga! :) Zatem w Twoim bagażu nie może zabraknąć pozycji idealnej do wakacyjnej modlitwy. Do waszej dyspozycji oddajemy cztery modlitewniki.

Czytaj także >>> Marcin Kwaśny: Byłem antykatolikiem i antyklerykałem. Bóg dał mi łaskę wiary

Reklama

Weź i się módl

To modlitewnik absolutnie dla każdego i na każdym etapie życia. Zarówno dla młodych, jak i starszych, którzy pragną umacniać swoją wiarę. Pomocne w tym będą codzienne hasła, cytaty z Pisma Świętego i rozważania, które będą dla Ciebie umocnieniem na każdy dzień.

Kup modlitewnik >>>

Reklama

Męski Modlitewnik

To prawdziwy przewodnik po męskim sumieniu. Pozwoli ona modlącemu się wejść mocniej w świat wiary i męskich wartości. Weź go na wakacyjną podróż, a z pewnością otworzysz się na świat i spojrzysz na niego z zupełnie innej perspektywy niż dotąd!

Kup modlitewnik >>>

Reklama

Modlitewnik dla kobiet

Modlitewnik dla kobiet to propozycja dla wszystkich kobiet, które potrzebują codziennej inspiracji. Poprzez hasło, cytat, rozważanie i zadanie – każda kobieta znajdzie w nim coś dla siebie. Pomoże on usłyszeć Boga. Poprowadzi przez codzienną modlitwę tak, że stanie się ona prawdziwą rozmową z uwielbianym Przyjacielem. Zacznij już dziś. Teraz!

Kup modlitewnik >>>

Modlitewnik św. Rity

Na wakacje nigdy nie wybieramy się sami, a przynajmniej w większości. Najczęściej zabieramy na nie ukochaną osobę, członków rodziny, a także przyjaciół. Czemu wiec w wakacyjną podróż nie zabrać przyjaciółki, powierniczki, orędowniczki – św. Rity? Możesz to zrobić za sprawą modlitewnika św. Rity, gdzie znajdziesz krótką modlitwę na każdy dzień, a także treść nowenny. Dodatkowo modlitewnik jest prześlicznie wydany, zgadzasz się?

Kup modlitewnik >>>

Modlitewniki, które Wam prezentujemy, znajdziecie także w wersji ebookowej. W ten sposób będą mogły Wam towarzyszyć w każdym czasie. Podczas morskiego rejsu, przed snem, na plaży, a może podczas górskich wypraw – wszędzie, gdzie znajdziesz chwilę na krótką modlitwę. Modlitewniki znajdziesz także w atrakcyjnych pakietach w obniżonej cenie.

Czytaj także >>> Wojciech Modest Amaro: Bez spowiedzi nie ma nawrócenia

Coś dla kobiet… :)

Drogie kobiety, jesteście tutaj? Mamy zatem dla Was propozycję, którą wiele z Was z pewnością dobrze zna… To książka dla kobiet na każdym etapie życia – dla singielek, dla mam, dla tych, które boją się lub nie chcą mieć dzieci. O czym jest ta książka? O macierzyństwie, które pokazuje, że poprzez służbę (stanie się drugą) kobieta może osiągnąć największe, życiowe spełnienie! W dodatku napisana niezwykle humorystycznym i płynnym językiem przez jedyną, niepowtarzalną Anię Hazukę.

Kup książkę >>>

Męski świat

W każdym mężczyźnie drzemią jakieś wilki. A gdyby tak dać im dojść do głosu? Na taki pomysł wpadli o. Adam Szustak oraz wokalista zespołu Luxtorpeda Robert „Litza” Friedrich, którzy w niezwykle ciekawej rozmowie, wymieniają się wzajemnymi, życiowymi doświadczeniami. Jesteś ciekawy ich przemyśleń? Sięgnij po „Wilki dwa” i zacznij karmić w sobie wyłącznie dobrego wilka.

Kup książkę >>>

Szusta Rano

W wakacyjnym zestawieniu nie mogłoby zabraknąć szustakowego codziennika motywacyjnego, jakim jest „Szusta Rano”. Ten bestseller sprzedał się w tysiącach egzemplarzy i do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Dlaczego? Bo jest to książka napisała z humorem, wartościami, a przede wszystkim dla ludzi. Nie znajdziesz w niej kościelnego, moralizatorskiego tonu, ale luźny przekaz, który zmotywuje Cię do tego, by stawać się lepszym człowiekiem. Przekonaj się!

Kup książkę >>>

To jak? Którą książkę Ty zabierzesz na swoje wakacje? :)

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę