Nasze projekty

Anna Hazuka: nie da się wszystkiego przewidzieć i zaplanować, czasem trzeba zaryzykować

"W książce chciałam pokazać, że miłości i życia nie doświadczy się na sucho. Nie da się wszystkiego przewidzieć i zaplanować, czasem trzeba zaryzykować" - mówiła w Poranku "Siódma9" Anna Hazuka, autorka książki "Druga. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie".

Reklama

W czasie audycji Anna Hazuka opowiedziała o książce, która ukazała się Wydawnictwem Stacja7. Książka jest opisem drogi jaką przeszłam, żeby odkryć, że to co tak naprawdę uspokaja serce, wyzwala ogromne poczucie pewności siebie, siłę i odkrywa przed nami nasze miejsce – to bycie dla drugiej osoby. To postawienie nie siebie, ale kogoś innego na piedestale życia, a siebie samą, jako tę która jest dla kogoś innego – tłumaczyła autorka.

Jak podkreśliła prowadząca, niezależną kobietę, która realizuje się zawodowo, posiadanie dziecka może przerażać.

Tak, mnie też na początku to przerażało. Moja prawnicza kariera okazała się nie do realizacji w takim wymiarze, jak przed posiadaniem dziecka. Pomysł na książkę powstał we mnie wtedy, gdy zdałam sobie sprawę, jak niepotrzebnie się bałam. Jak mało słyszałam po zajściu w ciążę głosów: to najlepsze co cię może spotkać, zaufaj, rzuć się w tego małego człowieka – mówiła.

Reklama

W książce chciałam podzielić się swoją historią. Chciałam też powiedzieć, że miłości i życia nie doświadczy się „na sucho”. Nie da się wszystkiego przewidzieć i zaplanować, czasem trzeba zaryzykować. Mówię, że trzeba zaryzykować i rzucić się całą sobą w macierzyństwo, a się nie przegra – powiedziała Anna Hazuka.

Książka „Druga. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie” jest do kupienia >>>TUTAJ<<<.

kh/Siódma9/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę