Nasze projekty

Rób przysiady i rozważaj Słowo Boże – pomysł Kobiet Urzekających

30 dni ćwiczeń duchowych i fizycznych - to wakacyjna propozycja kobiet stojących za projektem “Być Kobietą Urzekającą”. Dla uczestniczek akcji mają codzienne przypomnienia i fragmenty Słowa Bożego wysyłane przez komunikator internetowy.

Reklama

Pomysłodawczynie ogólnopolskiej akcji “Być Kobietą Urzekającą” zapraszają panie do wzięcia udziału w wakacyjnym wyzwaniu łączącym rozwój duchowy z aktywnością fizyczną. Pomysł zrodził się, gdy jedna z inicjatorek zaczęła ćwiczyć w wakacje, by wrócić do formy po trzecim porodzie. Wraz z koleżanką Eweliną pomyślała, że warto rozpropagować podobną inicjatywę, a jednocześnie wzbogacić ją o ćwiczenia duchowe. W wakacyjnej akcji proponują, by uczestniczki robiły przysiady i… odmawiały psalmy.

Przysiady można robić wszędzie, w domu, pracy, na wakacjach. Nie potrzeba wiele miejsca – mówi Ewelina Chełstowska, jedna z inicjatorek wyzwania. Szczególnie dedykuje je tym kobietom, którym trudno jest zmobilizować się do codziennego rozważania Słowa Bożego oraz wykonywania ćwiczeń sportowych.

Aby dołączyć do akcji należy skomentować na Facebookowym profilu “Być Kobietą Urzekającą” wpis dotyczący akcji lub zgłosić się >>tutaj. W odpowiedzi zostanie przesłany 30-dniowy plan ćwiczeń i modlitwy psalmami.

Reklama
Reklama

Projekt “Być Kobietą Urzekającą” tworzony jest przez dwie panie z Warszawy: Ewelinę Chełstowską oraz Emilię Szotę. Zrodził się z potrzeby serca oraz chęci odkrywania piękna kobiecości zgodnie z zamysłem Boga.

Chcemy stworzyć urzekającą przestrzeń dla wszystkich kobiet, by tu poczuły się piękne pięknem, o jakim każda z nas marzy. Chcemy wymieniać się doświadczeniami, wzajemnie się inspirować do działania, ale przede wszystkim wspierać się w każdym etapie życia – piszą pomysłodawczynie.

To kolejna akcja projektu “Być Kobietą Urzekającą”. Należą do niego regularnie organizowane w Warszawie Msze św., konferencje dla płci pięknej, kursy rozwoju osobistego, konferencje oraz spotkania lokalne dla płci pięknej. Fanpage “Urzekających” na Facebooku lubi ponad 20 tysięcy osób, a grupa liczy ponad 6 tysięcy użytkowniczek.

Reklama
Reklama

 

mg/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite