Nasze projekty

Wyślij swoją intencję! Msza św. na Jasnej Górze w intencji Mam

Już 26 maja będziemy po raz kolejny wspólnie świętować Dzień Matki w Sanktuarium na Jasnej Górze. To właśnie u stóp Matki Bożej Częstochowskiej chcemy modlić się za nasze Mamy - zachęcamy do wysyłania swoich intencji i uczestnictwa we Mszy św. o godz. 18.30 za pośrednictwem transmisji online.

Reklama

Wyślij swoją intencję

Modlitwa za mamę jest najlepszym sposobem zadbania o tę, która nas urodziła. Za co chcesz podziękować swojej Mamie? A może chcesz poprosić Maryję o jakąś szczególną łaskę dla Niej? Serdecznie zachęcamy Czytelników Stacji7 do przesyłania intencji modlitewnych, które podczas Mszy św. zostaną złożone na ołtarzu. Intencje można wpisywać do 25 maja poprzez formularz dostępny TUTAJ

Reklama
Reklama

Transmisja online

Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze w intencji Mam odbędzie się we wtorek, 26 maja o godz. 18.30. Ze względu na pandemię zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem transmisji na żywo, prowadzonej przez ojców paulinów, która będzie dostępna na portalu Stacja7 oraz na kanałach Sanktuarium.

Powierzmy naszej niebiańskiej Matce, wszystkie “ziemskie” Mamy!

Reklama
Reklama

Zapraszamy – 26 maja o godz. 18.30.

Patroni wydarzenia: Radio Jasna Góra, Jasnogórski Instytut Maryjny i Biuro Prasowe Jasnej Góry.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę