Nasze projekty

O. Szustak kręci serial dla młodzieży

Choć "katolicki Netflix" wystartował dopiero tydzień temu o. Adam Szustak, kierujący przedsięwzięciem polskich dominikanów już ujawnia kolejne dalekosiężne plany związane z serwisem. Jeden z nich to serial dla młodzieży.

Reklama

W jednym z najnowszych vlogów dominikanin ujawnił, że już na wiosnę zostaną uruchomione dwie aplikacje na smartfony umożliwiające oglądanie filmów z Dominikanie.pl bezpośrednio w telefonie, bez konieczności posługiwania się YouTube. Osobna aplikacja przeznaczona będzie na telefony Apple’a, osobna na te z systemem Android. Ale to nie koniec rewelacji. 

Omawiając kolejne produkcje już obecne w serwisie o. Adam zapowiadał też dalsze plany z nimi związane. – Mamy też w planach takie większe produkcje. Przede wszystkim chcemy zrobić serial. Taki dla młodzieży. Młodzieżowy serial katolicki. Jeżeli się uda to on może wystartuje w Wielkim Poście. Jeżeli nie, to pewnie trochę później – mówi o. Szustak. Jednocześnie poprosił swoich widzów, by „trzymali kciuki aby to się udało, bo to duża rzecz. Trzymali kciuki na paciorkach Różańca oczywiście, bo my tylko tak trzymamy kciuki”. 

Nie zdradził niestety nic więcej. Nie wiemy zatem, czy będzie to serial fabularny, czy podobne do dotychczasowych filmów dominikańskie głoszenie. 

Reklama
Reklama

Zapowiedź znalazła się we vlogu poniżej:

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite