Nasze projekty

„Shallow” Lady Gagi z Oscarem!

Piosenka "Shallow" mówiąca o tym, by nie poruszać się na płyciźnie, ale w miłości i życiu "wypływać na głębię", została nagrodzona Oscarem za najlepszą oryginalną piosenkę. Wykonujący ją Lady Gaga oraz Brad Cooper wzruszyli wszystkich przejmującym wykonaniem tej piosenki na oscarowej gali.

Piosenka “Shallow” pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Podczas uroczystej gali rozdania Oscarów, została wykonana przez bohaterów odgrywających główne role w tym filmie: Lady Gagę i Bradley’a Coopera.

Jak pisała wcześniej Aneta Liberacka:

Oskarowych piosenek o miłości było już wiele, cieszy jednak, że ta właśnie sięga po głębię. Mówi o tym, by nie poruszać się na płyciźnie. I ta płycizna właśnie jest jej motywem przewodnim. Płycizna jest niestety także motywem przewodnim naszego życia. Płycizna otacza nas zewsząd. Płycizna jest naszą codziennością. Nie ma czasu na głębię, a jedyne, co możemy w tym rozpędzonym świecie robić, to poruszać się po powierzchni. Po tej płyciźnie. Każde bowiem zaangażowanie wymaga czasu, poświęcenia, oddania, zrezygnowania z czegoś. Piosenka “Shallow” opowiada więc o tym, że szukanie i budowanie głębokiej relacji bardzo męczy, wymaga wielkiego wysiłku, poświęcenia, rzucenia się na głęboką wodę…

Reklama
Reklama

Więcej w artykule >>> „Modlę się za Ciebie”

Te emocje i to przesłanie czuć było wyraźnie w niezwykłym wykonaniu piosenki podczas oskarowej gali. Filmy wideo uwieczniające te chwile krążą dziś po sieci od rana, poruszając kolejnych ludzi. 

https://www.youtube.com/watch?v=xVx-zvCjUZU

Reklama
Reklama

Oscar za „Shallow” jest pierwszym Oscarem w życiu Lady Gagi. 

 

ad/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite