Nasze projekty

Nastolatka odzyskała wzrok w czasie ŚDM w Lizbonie. „To moje nowe urodziny”

16-letnia Jimena, pochodząca z Hiszpanii twierdzi, że podczas ostatnich Światowych Dni Młodzieży, po modlitwie w Sanktuarium Fatimskim odzyskała wzrok. "Kiedy otworzyłam oczy, nagle wszystko zobaczyłam wyraźnie, perfekcyjnie" - relacjonowała w jednym z wywiadów.

fot. Varela, super_mariano/cathopic.com

Z młodą hiszpanką rozmawiał już przewodniczący Episkopatu Hiszpanii kardynał Juan Jose Omella. „Dziękujemy Bogu, później lekarze stwierdzą, czy Jimena mogła się wyleczyć. Ale dla tej dziewczyny to jest coś wielkiego, powiedzmy cud” – powiedział kard. Omella.

Informację o odzyskaniu wzroku przez dziewczynę w czasie Światowych Dni Młodzieży kardynał otrzymał od siostry zakonnej, która zna tę rodzinę. Dziewczyna od ponad dwóch lat prawie nic nie widziała z powody krótkowzroczności.

Jednak, jak relacjonuje, po sobotniej modlitwie w Sanktuarium Fatimskim i przyjęciu komunii św., nagle odzyskała wzrok. „Płakałam, bo chciałam się wyleczyć, a to był ostatni dzień nowenny do Matki Bożej Śnieżnej, której święto obchodzone jest 5 sierpnia. Kiedy otworzyłam oczy, nagle wszystko zobaczyłam wyraźnie, perfekcyjnie” – mówiła w wywiadzie dla radia Cope. „Jestem szczęśliwa, to moje nowe urodziny” – dodała 16-latka.

Reklama

niedziela.pl,pap/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę