Nasze projekty

Wolny, Staszczyk, Babiarz zbierają na paliwo dla niepełnosprawnych

Łączy ich bliska data świętowania urodzin, postanowili więc wspólnie zorganizować zbiórkę wśród tych, którzy chcą im zrobić prezent i w ten sposób pomóc niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Na Tak. Urodzinowa zbiórka Muńka Staszczyka, Tomasza Wolnego, o. Leonarda Bieleckiego, Krystiana Włodarczaka i Przemysława Babiarza sfinansuje paliwo na dojazdy na rehabilitację.

Urodzinową zbiórkę piątki listopadowych jubilatów prowadzi Fundacja SiePomaga. Każda przelana złotówka będzie przeliczona na litry paliwa niezbędne do dowożenia niepełnosprawnych dzieciaków na rehabilitację. – Obliczyliśmy że każdego roku na dowóz jednego dziecka potrzeba ok. 300 litrów paliwa – mówi Tomasz Wolny w filmiku promującym tegoroczną zbiórkę. Tegoroczną – bowiem w podobny sposób wspierał już niepełnosprawnych wraz z kolegami przez cztery poprzednie lata. Łącznie w tym roku chcą zebrać na paliwo na dowożenie wszystkich podopiecznych Fundacji Na Tak przez cały rok, co przy założeniu, że litr paliwa kosztuje ok. 5 zł oznacza, że potrzeba 50 tys. zł na 10 tysięcy litrów. 

Do włączenia się w akcję zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby obdarować takim charytatywnym prezentem urodzinowym wszystkich lub choćby jednego z panów organizujących zbiórkę. Do Tomasza Wolnego (urodziny 5 listopada), Przemysława Babiarza (4.11), o. Leonarda Bieleckiego (4.11) i Krystiana Włodarczaka z SiePomaga dołączył w tym roku również lider zespołu T-Love Muniek Staszczyk, świętujący urodziny 5 listopada. 

W filmiku promującym zbiórkę biorą udział dwaj chłopcy z zespołem Downa – Kuba i Paweł, którzy „jadąc” samochodem na rehabilitację nagle orientują się, że nie mają paliwa.

Reklama

Zbiórkę urodzinową na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak można wesprzeć tutaj>>

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę