Nasze projekty

Wielki Post ze Świętym Janem Pawłem II – rekolekcje SMS

"Drogowskazy św. Jana Pawła II, Wielki Post 2015" - to inicjatywa Mobilnej Parafii i ks. Andrzeja Sikorskiego z Fundacji Być Bardziej, odpowiedzialnego za inicjatywę DrogowskazyJP2.pl. Przez 40 dni chętni będą otrzymywać darmowe smsy, przygotowane w oparciu o nauczanie papieża - Polaka.

Wielki Post to czas duchowej przemiany i nawrócenia, okres przygotowania do świąt Wielkanocy. Inicjatywa DrogowskazyJP2.pl i MobilnaParafia.pl przychodzą z pomocą wszystkim, którzy chcą się odpowiednio przygotować do świąt i zapraszają do skorzystania z darmowego kursu mobilnego opartego o nauczanie świętego Jana Pawła II.

"Drogowskazy św. Jana Pawła II, Wielki Post 2015" to cykl 40 darmowych smsów, po jednym na każdy dzień Wielkiego Postu.

– Proponujemy podążanie do świętości śladami Karola Wojtyły. Wierzymy, że rozważania oparte na słowach Papieża Polaka są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy okres Wielkiego Postu zamierzają wykorzystać na pogłębienie swojej relacji z Bogiem – podkreśla Piotr Herman z Mobilnej Parafii.

Reklama

Tegoroczny okres Wielkiego Postu przeżywamy w Roku św. Jana Pawła II. Nie sposób nie zajrzeć do dziedzictwa naszego Papieża i karmić się przesłaniem, które kierował do nas przez cały pontyfikat, tak aby „umacniać swoje serca” – mówi ks. Andrzej Sikorski, pomysłodawca projektu drogowskazyjp2.pl z Fundacji "Być Bardziej".

Kurs rozpoczyna się z 18 lutego w Środę Popielcową i potrwa aż do Wielkiej Soboty. By skorzystać z mobilnych rekolekcji MobilnejParafi.pl wystarczy wysłać sms o treści TAK.WielkiPost2015 na numer 664 400 100. Odbieranie wiadomości jest darmowe, również zagranicą.

MobilnaParafia.pl oferuje zestaw usług do grupowej komunikacji SMS na linii parafia – wierny, wierny – parafia. Z takiego rozwiązania korzysta już coraz więcej wspólnot z całego kraju. MobilnaParafia.pl to także biblioteka mobilnych kursów opartych na Słowie Bożym czy nauczaniu Ojców Kościoła. W portfolio Mobilnej Parafii znajdziecie państwo między innymi “Kurs Jan”, Drogowskazy Jana Pawła II czy SMS od Franciszka. Wszystkie kursy są darmowe.

Reklama

Warszawa / am, ks.as

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę