Nasze projekty

„Uczynić mężczyzn lepszymi”. Obóz Optimum na Pojezierzu Drawskim

„Obóz Optimum to trzydniowa wyprawa, w głąb męskiego serca, aby zrozumieć, kim jest, mężczyzna musi podjąć podróż. W ciągu trzech dni budujemy niezwykła wspólnotę mężczyzn” – podkreślają organizatorzy obozu Optimum, który odbędzie się już na przełomie września i października na Pojezierzu Drawskim.

fot. Tim Marshall/unsplash.com

„Obóz Optimum to trzydniowa wyprawa, w głąb męskiego serca, aby zrozumieć, kim jest, mężczyzna musi podjąć podróż. W ciągu trzech dni budujemy niezwykła wspólnotę mężczyzn” – podkreślają organizatorzy.

W dniach 29 września – 2 października 2022 roku organizowany jest Obóz Optimum. To trzydniowa wyprawa w poszukiwaniu męskiej duszy – tłumaczy Arkadiusz Gemra, jeden z organizatorów. W 2018 roku wspólnie z trzema znajomymi wyjechaliśmy na taki obóz do Francji. Spotkaliśmy tam wielu mężczyzn, którzy tak jak my, poszukiwali odpowiedzi na pytanie o to, jaki powinien być współczesny mężczyzna – dodaje.

materiały prasowe

Na obozie mieliśmy konkretną robotę do wykonania, były gry zespołowe, spotkania, na których poruszano ważne dla nas kwestie. Był czas dzielenia się tym, co w życiu każdego z nas jest ważne. Była wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. Było poszukiwanie prawdy o sobie – tłumaczy dalej.

Reklama

Po powrocie panowie postanowili zorganizować taki obóz w Polsce. W Beskidach, na uboczu, w domu, do którego nie prowadziła asfaltowa droga, a telefony nie łapały zasięgu, spotkało się 35 mężczyzn. Spędzili wspólnie trzy dni, podczas których zbudowali niezwykłą wspólnotę mężczyzn, którzy zbliżyli się do prawdy o sobie. Potem były kolejne obozy. Uczestnicy obozów podkreślają, że ważne było dla nich samo bycie między braćmi, mężczyznami w różnym wieku, w różnym stanie życia – dodaje Łukasz Kowalczyk.

Spotkanie w Folwarku na półwyspie Uraz

Nadszedł czas na kolejną odsłonę Obozu Optimum w Polsce. Tym razem odbędzie się on na Pojezierzu Drawskim. Miejscem spotkania jest Folwark na półwyspie Uraz. Aby zrozumieć kim jest, mężczyzna musi podjąć podróż – przekonują organizatorzy. I na taką właśnie podróż zapraszamy 70 mężczyzn, którzy chcą przyjrzeć się sobie, a może dzięki temu także rozpocząć lepsze życie w prawdzie o sobie – dodają. więcej informacji na stronie obozoptimum.pl.

Data: 29 września – 02 października 2022 roku
Miejsce: Folwark na półwyspie Uraz – pojezierze drawskie,
Cena za obóz: 560 złotych
Link do zapisów na obóz >>>TUTAJ>>>.

Reklama

materiały prasowe, pa/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę