Nasze projekty

Trwa Przystanek Jezus. „Żeby być świadkiem, trzeba być wszczepionym w Jezusa”

W Płotach trwa 21. edycja Przystanku Jezus. Uczestnicy mają za sobą trzy intensywne dni rekolekcji, które prowadzili biskup Edward Dajczak i ks. Rafał Jarosiewicz.

Fot: Facebook.com/@PrzystanekJezus

W konferencjach, opartych na Ewangelii przypomnieli uczestnikom, że aby być świadkiem Jezusa dla innych, głoszący musi być w Niego wszczepiony, ciągle odnawiać z Nim swoją przyjaźń i budować w sobie mentalność ewangelizatora, która ma w sercu to samo pragnienie, które ma Jezus, czyli doprowadzenie do Zbawienia każdego człowieka.

Dzień trzeci za nami ! Działo się naprawdę wiele… od warsztatów ewangelizacyjnych po pierwsze wyjścia na pole i głoszenie Pana Jezusa🔥Zobaczcie sami 😊

Posted by Przystanek Jezus on Wednesday, July 28, 2021

Obok rekolekcji przygotowaniem do ewangelizacji bezpośredniej były też warsztaty prowadzone przez członków Stowarzyszenie w Służbie Nowej Ewangelizacji św. Tymoteusza i przez Marcina Zielińskiego, lidera wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic.

Reklama
Reklama

W środę wieczorem, po Mszy św. posłania, ewangelizatorzy po raz pierwszy wyszli na przystankowe pole by spotkać się z swoimi siostrami i braćmi przyjeżdżającymi już na Pol’and’Rock Festival. ich obecność pod sceną Przystanku Jezus rozpoczęło uroczyste poświęcenie białego krzyża, który tradycyjnie stoi przy wejściu na pole.

Rozpoczął się czas, na który długo czekali uczestnicy Przystanku Jezus. Czas spotkań twarzą w twarz z drugim człowiekiem. Czas świadectwa, dzielenia wiary i serca z innymi.

A na Przystankowej zaczyna się już realizacja licznych inicjatyw. W czwartek będzie można posłuchać występów zespołów: TAU, 2 Tm 2,3 czy Luxtorpedy oraz wiele innych atrakcji.

Reklama
Reklama

ag/KAI/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę