Nasze projekty

Stacja7 z rekordowym wzrostem czytelnictwa

Od początku roku do końca maja zanotowaliśmy średnio ponad 60-procentowy wzrost liczby użytkowników i 67 proc. więcej odsłon naszego portalu. Dziękujemy za zaufanie!

Porównując okresy od stycznia do maja 2019 i 2018, obserwujemy stabilny, ponad 60-procentowy wzrost liczby użytkowników i odsłon Stacji7. Przyczyn upatrujemy przede wszystkim w rosnącym zaufaniu, jakim darzą nas czytelnicy.

Statystyki portalu Stacja7.pl – zestawienie od strycznia do maja 2019 i 2018. Źródło: Google Analytics

 

Wzrost to rezultat informowania i komentowania spraw ważnych dla polskiego i powszechnego Kościoła, a także propagowania świadectw i historii „zwykłych” ludzi – świadków żywej wiary. Dbamy o jakość tekstów modlitewnych i formacyjnych, które sumarycznie przyciągają największą liczbę odbiorców. Bardzo dobre wyniki to także efekt inwestycji w nowe serwery i technologię obsługującą portal.

Reklama

W maju grupa naszych czytelników urosła do 602 tysięcy w skali miesiąca w porównaniu do 330 tysiącami w roku minionym, co oznacza niemalże podwojenie społeczności Stacji7 (wzrost o 82 proc. – zestawienie maja 2019 i 2018). 

Statystyki portalu Stacja7.pl – zestawienie maja 2019 i 2018. Źródło: Google Analytics

Stacja7 funkcjonuje od grudnia 2012 roku. Od dwóch lat działamy pod patronatem Archidiecezji Warszawskiej i kard. Kazimierza Nycza. Oprócz bieżącego prowadzenia portalu przygotowujemy wydania tematyczne, prowadzimy Wydawnictwo Stacji7 i sklep Dobroci.pl, wydajemy książki i współtworzymy wybrane projekty o. Adama Szustaka, szkolimy w ramach Akademii Dziennikarstwa oraz budujemy narzędzia komunikacji (strony internetowe, media społecznościowe) dla podmiotów związanych z Kościołem. Zobacz portfolio

Wszystkich, którzy cenią nasz portal zachęcamy do wspierania nas za pośrednictwem Patronite lub w innej formie

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę