Nasze projekty

XIII Noc Świadectw [TRANSMISJA]

Zachęcamy do śledzenia transmisji z XIII Nocy Świadectw, która rozpocznie się w sobotę 23 września o godz. 19:30 w kościele św. Michała na warszawskim Mokotowie.

fot. parafia św. Michała/YouTube

Już po raz trzynasty w kościele św. Michała na warszawskim Mokotowie będzie można posłuchać świadectw o działaniu Boga w życiu zwykłych ludzi. To główny, ale nie jedyny punkt programu, bo w czasie Nocy Świadectw będzie można skorzystać m.in. z sakramentu pokuty i pojednania oraz poprosić o modlitwę wstawienniczą.

Nie ma tu nic wyreżyserowanego, przychodzą tu osoby które chcą dzielić się swoimi autentycznymi, żywymi historiami – zapewnia jedna z organizatorek XIII Nocy Świadectw, Magda Potapiuk. To chyba jakiś paradoks, ale kiedy mówi się, że młodzi odchodzą z Kościoła, to my widzimy na Nocy Świadectw coraz więcej młodych twarzy. Nie brakuje też osób w średnim wieku. Młodsi ludzie zaczęli pojawiać się częściej w latach pandemii, być może ten trudny czas pchnął ich w kierunku poszukiwania Boga.

Świadectwa to nie jedyny punkt programu

XIII Noc Świadectw pod hasłem Ja, Pan, przychodzę Ci z pomocą (Iz 41, 13) rozpocznie się w sobotę 23 września o godz. 19:30. W tym roku świadectwa będą przeplatane modlitwą i uwielbieniem, które poprowadzi zespół gospel „Z Potrzeby Serc”. Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu, ponieważ jak co roku będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, rozmowę duchową oraz przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania. Przez cały czas będzie można również wziąć udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w bocznej kaplicy. Spotkanie zakończy się Mszą Świętą o godz. 22:30.

Reklama

Jeśli czujesz, że toniesz albo, że Pan Bóg puka do Ciebie, lecz nie masz odwagi się otworzyć, to po prostu przyjdź i zobacz jak inni się odważyli i jak to zmieniło ich życie. On na pewno rzuci Ci koło ratunkowe, ale to czy je złapiesz, czy skorzystasz z Bożej pomocy zależy już od Ciebie. Dlatego koniecznie zarezerwuj sobie czas na Noc Świadectw – zaprasza Magda Potapiuk.

Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na YouTube parafii św. Michała oraz na Facebooku Nocy Świadectw. Przez cały rok widać zainteresowanie tymi relacjami – podkreślają organizatorzy.

Noc Świadectw organizuje Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie, grupy modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnoty parafialne.

Reklama

archwwa.pl, kh/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę