Nasze projekty

Msze na przełomie roku. Wyślij swoją intencję!

Ze względu na ograniczenia liczby wiernych w kościołach, nie każdy będzie mógł uczestniczyć w Eucharystii na zakończenie starego lub rozpoczęcie nowego roku. Swoje intencje można jednak złożyć na ołtarzu.

Ze względu na ograniczenia w poruszaniu się, nie możemy spotkać się z Wami, żeby wspólnie zakończyć ten rok, ale możemy przed Bogiem stanąć z Waszymi intencjami – piszą krakowscy dominikanie. – 31 grudnia naszym codziennym zwyczajem odprawimy Mszę św. o godz. 19:30, a następnie pomodlimy się nabożeństwem dziękczynno-błagalnym. Jeśli chcesz, abyśmy nieśli również Twoje intencje, to podziel się nimi poniżej. Nie będą nigdzie odczytywane – będą je znali modlący się bracia i sam Bóg, który widzi to, co ukryte.

Intencje można zgłaszać za pośrednictwem FORMULARZA.


Reklama
Reklama

Modlitwę w nadesłanych intencjach obiecuje również biskup Roman Pindel z diecezji bielsko-żywieckiej. Biskup Roman będzie sprawował Eucharystię w Nowy Rok o godzinie 10.30, w intencji diecezjan, słuchaczy radia Anioł Beskidów, pracowników diecezjalnych mediów oraz będzie polecał wszystkie intencje posłane za pośrednictwem mediów diecezjalnych. Aby wysłać swoją intencję, należy w komentarzu pod postem na FB diecezji wpisać słowo TAK – pojawi się wówczas okienko, w które można wpisać prośbę o modlitwę. Wszystkie nadesłane intencje zostaną wydrukowane i złożone na ołtarzu.ah, facebook/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite