Nasze projekty

NiemaGOtu zagra na Pielgrzymce Łowickiej!

Już w najbliższą sobotę, 6 sierpnia wyruszy w drogę Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa z Łowicza na Jasną Górę. Jednak zanim pielgrzymi na dobre podejmą swój pielgrzymkowy trud, wieczorem zagra dla nich chrześcijański zespół NiemaGOtu.

fot. Anthony DELANOIX/unsplash.com

Już w najbliższą sobotę, 6 sierpnia wyruszy w trasę Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa z Łowicza na Jasną Górę. W pielgrzymce pod hasłem: „Słuchaj i wierz” udział weźmie około 350 osób. Pielgrzymi pokonają trasę liczącą 200 km, a zrobią to w ciągu 9 dni. Ich dzienne założenie to około 20 – 30 kilometrów.

Jednak zanim pątnicy na dobre wyruszą w drogę, już pierwszego wieczoru czeka ich koncert zespołu NiemaGOtu. 6 sierpnia o godzinie 19.00 zespół zagra dla pielgrzymów w Makowie.

Zespół NiemaGOtu powstał w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór „Błogosławieni miłosierni” został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. W sierpniu 2015 roku opublikowali na swoim kanale pierwszy utwór. Dziś „Nie mądrość” ma już prawie 6 mln wyświetleń i nie było koncertu, na którym ten utwór nie zostałby zagrany.

Reklama

pa/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę