„Miłością Odżywieni”. Już w lipcu 28. Spotkanie Młodych w Wołczynie

Tegoroczne Spotkanie Młodych organizowane przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów - Prowincję Krakowską odbędzie się w dniach 11-15 lipca 2022 r. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: "Miłością Odżywieni".

fot. materiały prasowe

To już 28. edycja Spotkania Młodych. W tym roku pod hasłem „Miłością Odżywieni”, organizatorzy chcą dotrzeć do źródła życia chrześcijańskiego, które ukryte jest w tajemnicy Eucharystii. Patrząc przez pryzmat fenomenu tzw. cudów eucharystycznych, można wręcz powiedzieć, że w czasie spotkania uczestnicy spróbują dotknąć samego
serca Boga. Symbolicznie i dosłownie.

mat. prasowe

Głównym celem Spotkania jest ukazanie młodym Boga, który nie tylko kocha, ale JEST miłością. Miłością, której potrzebuje do pełni życia każdy człowiek. Do tego doświadczenia doprowadzi codzienna Eucharystia, sprawowany przez cały czas sakrament pokuty i pojednania, wieczorne modlitwy, konferencje, spotkania w grupach i koncerty. Na wołczyńskiej scenie będzie można usłyszeć Carrantuohill, Muode Koty, Maję Sowińską oraz kapucyński zespół KapEl’a.

Dla osób, które z różnych powodów nie będą mogły przyjechać do Wołczyna, stworzona zostanie możliwość dołączenia do wydarzenia w formie online. Transmisja będzie odbywała się każdego dnia poprzez platformę YouTube (na kanale Dobre Media Nowej Ewangelizacji oraz kanale Spotkania Młodych).

Reklama
Reklama

mat. prasowe Social Media WOŁCZYN/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę