Nasze projekty

CarloStrada z bł. Carlo Acutisem! Diecezjalne spotkanie młodzieży w diecezji siedleckiej

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza na kolejne diecezjalne spotkanie młodzieży - "Jerycho Młodych", któremu w tym roku towarzyszyć będzie bł. Carlo Acutis. W programie m.in. spotkania ze znanymi influencerami.

fot. carloacutis.com

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej w tym roku już po raz kolejny organizuje diecezjalne spotkanie młodzieży – „Jerycho Młodych”. Spotkanie odbędzie się w sanktuarium maryjnym w Woli Gułowskiej w oktawie uroczystości Bożego Ciała, w piątek i sobotę – 17 i 18 czerwca.

Hasło tegorocznego spotkania to CarloStrada. Dlaczego takie? Jak tłumaczą organizatorzy „Podczas Spotkania pragniemy poznać bliżej i zachwycić się postacią błogosławionego Carlo Acutisa. Ten Patron Internautów powiedział kiedyś, że Eucharystia to jego autostrada do Nieba, Strada to po włosku (czyli w języku Bł. Carlo) ulica.”

„Dzisiaj, kiedy wielu młodych zgubiło sens życia, nie wie jaką drogą pójść przez życie, co grosza zapomniało albo nie usłyszało o Jezusie, który jest DROGĄ, prawdą i życiem, pragniemy pokazać Wam, Drodzy Przyjaciele mega-Bożego  człowieka, który mimo, że żył krótko, to żył na maksa, bo zaprzyjaźnił się z Jezusem!” – podkreślają organizatorzy.

Reklama

Wśród zaproszonych gości znalazło się wiele inspirujących osób z przestrzeni Internetu, influencerów czy youtuberów. Są to m.in.: Marek Chełkowski – youtuber, Monika Ogrodnik – TikTok @bozasila, Agata Rujner – youtube „Prawie Morały”, ks. Marek Weresa, Magdalena Kusior, o.Azariasz Hess czy kabaret „Świerszczychrząszcz”.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Więcej informacji >>>TUTAJ>>>.

pa, cdmsiedlce.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę