Nasze projekty
fot. Caleb Ekeroth/Unsplash

Mężczyźni św. Józefa zapraszają na modlitwę

Działająca we Wrocławiu Grupa Mężczyzn św. Józefa zaprasza 28 grudnia na comiesięczne spotkanie wszystkich zainteresowanych panów.

Reklama

Spotkanie rozpocznie adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi. Potem odbędzie się Msza św. oraz męskie wielbienie. Tym razem nie będzie zwyczajnej konferencji, tylko świętowanie Bożego Narodzenia połączone z poczęstunkiem i świadectwami. – Będziemy dzielić się swoimi świadectwami, tym co nas w relacji z Bogiem mocno dotknęło, co może zaważyło na naszym życiu, zmieniło nas. Jeśli nie chcesz nic mówić, to nie szkodzi – ktoś musi słuchać, żeby mówić mógł ktoś – piszą Mężczyźni w zaproszeniu na wydarzenie. 

Świąteczne spotkanie odbędzie się 28 grudnia w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Mężczyźni św. Józefa to grupa katolickich mężczyzn z różnych wspólnot i parafii działających przy Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej, zaangażowanych w rolę duchowych przywódców naszych rodzin. „Jest dla nas oczywiste, że tylko dzięki Jezusowi Chrystusowi możemy być coraz lepszymi mężami dla naszych żon, ojcami dla synów, synami dla matek, braćmi dla rodzeństwa, przyjaciółmi dla przyjaciół i wrogów, narzeczonymi dla narzeczonych, szefami dla pracowników i pracownikami dla współpracowników i szefów” – mówią o sobie. W spotkaniach bierze regularnie udział kilkadziesiąt osób.

Reklama

 

ad/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę