Nasze projekty

Kraków: jutro spotkanie z autorem książki „Bóg nie umarł”

Autor książki „Bóg nie umarł”, dr Rice Broocks przyjedzie jutro do Krakowa. Chętni będą mogli wysłuchać jego wykładu pod tym samym tytułem, co publikacja. Spotkanie z pisarzem i międzynarodowym mówcą rozpocznie się o godz. 18.00 w Auli U2 Akademii Górniczo-Hutniczej.

„W swoich wykładach przedstawia on w jasny i zwięzły sposób dowody na istnienie Boga oraz prawdziwość chrześcijaństwa. Omawiając znaczenia dobra i zła oraz moralności, analizując możliwe początki wszechświata i życia, pomaga zrozumieć naukowe oraz filozoficzne argumenty związane z wiarą chrześcijan” – napisano w zaproszeniu na wydarzenie.

Rice Broocks tytuł naukowy doktora w dziedzinie misjologii zdobył w Fuller Theological Seminary w Stanach Zjednoczonych. Przemawiał do tysięcy studentów na uniwersytetach w Azji, Afryce, Europie i w obu Amerykach. Jest on także współzałożycielem „Every Nation” – organizacji, która zrzesza Kościoły i duszpasterstwa akademickie w ponad 70 krajach.

Publikacja „Bóg nie umarł” jest światowym bestsellerem. Stała się również inspiracją do nakręcenia filmu o tym samym tytule. Dr Broocks jeden egzemplarz książki „Bóg nie umarł” osobiście wręczył papieżowi Franciszkowi.

Reklama
Reklama

(KAI) luk / Kraków

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite