Nasze projekty

Koronawirus w DPS-ie we Wrocławiu. Siostry proszą o pomoc

We wrocławskim Domu Pomocy Społecznej im. Świętej Rodziny wykryto przypadki koronawirusa. Z tego względu prowadzące go nazaretanki apelują o pomoc w zakupie środków ochrony osobistej.

Facebook.com/DPS Nazaretanki Wrocław

„Pomimo wielu miesięcy wzmożonej ostrożności i wprowadzonego reżimu sanitarnego do DPS-u dotarł COVID. Po wykonaniu kilku wymazów, mamy już kilka pozytywnych wyników. Wymazy zostały pobrane od wszystkich mieszkanek, więc czekamy na pozostałe wyniki” – poinformowały wczoraj zakonnice na facebookowej stronie ośrodka.

Kochani!!! Znowu potrzebujemy Waszej pomocy!Pomimo wielu miesięcy wzmożonej ostrożności i wprowadzonego reżimu…

Reklama
Reklama

Posted by Dps Nazaretanki Wrocław on Saturday, November 14, 2020

Dlatego też nazaretanki proszą o wsparcie – na chwilę obecną pilnie potrzebują kombinezonów ochronnych, maseczek, rękawiczek jednorazowych oraz środków chemicznych do sprzątania, ale także wolontariuszy do pomocy.

Choć placówka nie jest objęta kwarantanną, siostry ograniczyły wyjścia i stosują zasady sanitarne. Czynna jest furta klasztorna przy ul. Św. Marcina 10 we Wrocławiu, gdzie można przynosić potrzebne do pracy ośrodka artykuły. „Prosimy pamiętajcie o nas w modlitwach i dobrych myślach. Dziękujemy, bądźcie zdrowi” – podkreślają zakonnice.

Reklama
Reklama

Szczegółowe informacje o aktualnej sytuacji Domu Pomocy Społecznej im. Świętej Rodziny we Wrocławiu można uzyskać u jego dyrektora, s. Vianeji, pod numerem telefonu 697 916 172 lub pod adresem e-mail [email protected]

Placówkę można również wesprzeć wpłacając „Cegiełkę” na jej konto: 35 1050 1575 1000 0023 4345 5677.

SPRAWDŹ: COVID w Domu Chłopaków w Broniszewicach – potrzebna pomoc!

Reklama

ag/KAI/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę