Nasze projekty

Kapłani Ruchu Światło-Życie podejmą modlitwę i post w intencji animatorów

31 października Moderatorzy Diecezjalni Ruchu Światło – Życie będą modlić się i pościć w intencji animatorów Ruchu. Dzień później rozpocznie się sztafeta modlitewna, która potrwa do 8 grudnia.

– Obecny czas jest trudny dla osób prowadzących spotkania w małych grupach – wyjaśnia ks. Ryszard Gacek, moderator Ruchu Światło – Życie archidiecezji krakowskiej. – Dlatego wszyscy księża moderatorzy diecezjalni, na czele z moderatorem generalnym ks. Markiem Sędkiem postanowili, że w najbliższą sobotę będą modlić się i pościć, prosząc o umocnienie w codziennej posłudze dla wszystkich animatorów Ruchu.

Dzień później rozpocznie się sztafeta modlitewna pod hasłem ,,Pokój Tobie, Polsko, Ojczyzno moja”. Każdego dnia inna diecezja podejmować będzie 24 – godzinną modlitwę różańcową w intencji obecnej sytuacji w naszym kraju w związku z protestami, jak również w związku z obecną sytuacją pandemiczną. Do modlitwy zaproszeni są wszyscy członkowie Ruchu Światło – Życie – dzieci, młodzież i rodziny z Domowego Kościoła. Co pół godziny kolejna osoba będzie modliła się na różańcu o pokój w Polsce i o ustanie pandemii. Modlitwa nieprzerwanie trwać będzie aż do 8 grudnia – Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP, która jest świętem patronalnym Ruchu.

ah, oaza.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

 

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite