Nasze projekty

Już w niedzielę kolejny Jarmark św. Dominika. Co organizatorzy przygotowali tym razem?

28 maja przy klasztorze oo. Dominikanów na Służewie odbędzie się już po raz kolejny Jarmark św. Dominika. Co roku z tej okazji przybywają tłumy parafian i sympatyków. W programie między innymi: występy lokalnych grup, gra terenowa czy koncert zespołu Brathanki.

materiały prasowe/ Zdjęcia – Rafał Trocki

Wydarzenie od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem parafian oraz sympatyków Dominikanów. Co roku na Jarmark przybywa kilka tysięcy osób. Głównym celem tego wydarzenia jest spotkanie i integracja w rodzinnej atmosferze ludzi w różnym wieku i pochodzących z różnych środowisk.

Co organizatorzy przygotowali tym razem? Na Scenie przez cały dzień będą odbywać się występy i pokazy lokalnych grup muzycznych i tanecznych oraz braci Nowicjuszy. Natomiast wieczorem odbędzie się koncert zespołu Brathanki.

PRZECZYTAJ: OP tak bardzo POP

Reklama

Wydarzenie rozpocznie się od wspólnego odtańczenia poloneza

Nie zabraknie także stałych punktów programu: Wenty, a także Antykwariatu. Bogatą ofertą kusić będą stoiska przygotowane przez Wystawców, wspólnoty i grupy parafialne. Warto odwiedzić także Strefę Dominikańską, gdzie będzie można spotkać siostry, braci i świeckich dominikanów.

W Strefie Dziecka i Relaksu animatorzy zapewnią najmłodszym wiele atrakcji: będą między innymi warsztaty sensoryczne, malowanie twarzy i zajęcia sportowe. Tego dnia zostanie także otwarty ogród dominikański, gdzie będzie można wziąć udział w rodzinnej grze terenowej oraz obejrzeć teatrzyk, a jeśli pogoda dopisze- zrobić piknik. Wydarzenia rozpocznie się o 10:45 od wspólnego odtańczenia poloneza na placu przy klasztorze.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: jarmark.sluzew.dominikanie.pl oraz na Facebooku.

Reklama

mat.prasowe, pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę