Nasze projekty

Jedyne w Polsce studia teologii w systemie ,,Blended learning”

Na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie rusza właśnie rekrutacja na magisterskie studia teologiczne prowadzone w systemie "blended learning": jako połączenie e-learningu ze studiami niestacjonarnymi. To jedyna taka forma studiowania teologii w Polsce.

Blended-learning został pomyślany jako propozycja dla tych, którzy z powodu pracy zawodowej, czy miejsca zamieszkania nie mogą często przyjeżdżać na uczelnię. PWTW proponuje tym osobom sześcioletnie studia kształcenia na odległość. Studenci uczestniczą w trzech pięciodniowych sesjach w ciągu roku, a pozostałe materiały otrzymują za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Uczelnia rozpoczęła już rekrutację na ten kierunek i zaprasza kandydatów, których nurtują pytania nt. sensu i celu życia, lub zastanawiają się nad tym, kim jest Bóg, próbują go poznać, pogłębić swoją wiedzę i zyskać nowe umiejętności. To propozycja również dla tych, którzy w przeszłości marzyli o studiach teologicznych, ale wcześniej nie mieli takiej możliwości, by je zrealizować.

Przedstawiciele PWTW podkreślają, że studia w systemie blended learning adresowane są do zainteresowanych teologią, mieszkających daleko od Warszawy lub poza granicami Polski. Wśród studentów i absolwentów są bowiem osoby m.in. z Niemiec, Włoch, Francji, Anglii, Szwajcarii, Grecji, Białorusi, Ukrainy a nawet z Australii.

Reklama
Reklama

Dzięki blended learning można połączyć swoje zobowiązania z pragnieniem studiowania teologii – zachęcają przedstawiciele uczelni. Studia kończą się przygotowaniem i obroną pracy magisterskiej i dają takie same uprawnienia jak „zwykłe” studia teologiczne odbyte w systemie stacjonarnym. Więcej na platformie: e-pwtw.pl

ad, mat. pras. Archwwa/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite