Nasze projekty

Jałmużna Last Minute. Wesprzyj potrzebujących w Wielkim Tygodniu

Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji "Jałmużna LAST MINUTE". Celem jest zebranie w krótkim czasie 10 tysięcy złotych, które pozwolą na zapewnienie pomocy potrzebującym w nadchodzącym miesiącu.

fot. freepik

30 marca, w Wielką Sobotę o godz. 10:00, na placu Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al. Unii Lubelskiej 15 w Lublinie odbędzie się Śniadanie Wielkanocne dla osób ubogich, bezdomnych, samotnych, potrzebujących.

CZYTAJ TEŻ>>> „Nie możemy być obojętni”. Ulicami Warszawy przejdzie Narodowy Marsz Życia

Jak zapowiedziała Caritas, podczas śniadania wszyscy potrzebujący otrzymają również paczki żywnościowe stanowiące wsparcie na kolejne dni świąteczne. Mamy jednak świadomość, że pomoc potrzebna jest przez cały rok, nie tylko od święta. Dlatego chcielibyśmy zaprosić wszystkich do zaangażowania się w naszą akcję – Jałmużna LAST MINUTE!  Wierzymy, że wsparcie w ostatnich dniach przed Świętami Wielkanocnymi pomoże nam kontynuować naszą misję pomocy potrzebującym – podkreślają organizatorzy akcji.

Reklama

Jałmużna Last Minute to nie tylko zwykła zbiórka pieniędzy, jest to gest solidarności i wspólnoty wobec tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Celem Caritas Archidiecezji Lubelskiej jest zebranie 10 tysięcy złotych w krótkim czasie, które pozwolą na zapewnienie pomocy potrzebującym w nadchodzącym miesiącu.

Więcej informacji na temat zbiórki można znaleźć na stronie internetowej Caritas Archidiecezji Lubelskiej, link TUTAJ.

materiały prasowe/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę