Nasze projekty

Jak zadbać o kondycję duchową i psychiczną w czasie pandemii? Wykład online

Akademia Teologiczna w Warszawie zaprasza na wykład z cyklu "Duchowość dla Warszawy". Gośćmi spotkania będą dr Agnieszka Kozak i o. Piotr Kropisz. Wykład odbędzie się 29 października w formie online.

„Jak zadbać o kondycję duchową i psychiczną w czasie pandemii?” – to tytuł spotkania, które odbędzie się 29 października (czwartek) o godz. 19.00. Organizuje go Akademia Katolicka w Warszawie (dawny Papieski Wydział Teologiczny). Będzie to pierwszy od ponad pół roku wykład w ramach popularnego cyklu „Duchowość dla Warszawy”.

Prelegentami najbliższego wykładu będą dr Agnieszka Kozak, psycholog oraz o. Piotr Kropisz SJ, psycholog i duszpasterz.

Tym razem wykład odbędzie się w wersji on-line. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Link do wykładu będzie podany na stronie www.akademiakatolicka.pl.

Reklama
Reklama

„Duchowość dla Warszawy” to cykl wykładów otwartych dla mieszkańców stolicy, jakie prowadzi Akademia Teologiczna w Warszawie. Zazwyczaj spotkania odbywały się w Centralnej Bibliotece Rolniczej. – Mieszkańców Warszawy nurtuje wiele pytań o sprawy duchowe, dlatego wykłady będą miały charakter popularyzatorski – wyjaśnia ks. Pawlina.

Wśród gości, jacy pojawili się do tej pory na wykładach byli m.in. o. Adam Szustak, Monika i Marcin Gomułkowie, o. Szymon Hiżycki, o. Marek Kotyński, Monika i Marcin Gajdowie, ks. prof. Waldemar Chrostowski, Jacek Pulikowski i wielu innych. Nagrania wykładów udostępnione są na kanale YouTube uczelni.

Reklama
Reklama

os/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę