Nasze projekty

Dziś #BiałyPiątek

Już 20 tys. osób przyłączyło się do zaproponowanej przez Stację7 i profil Kobieta Nieziemskich Obyczajów akcji #BiałyPiątek. Uczestniczki starają się strojem i modlitwą wyrazić swoje poparcie dla ochrony życia w odpowiedzi na emocje związane ze zorganizowanym również tego dnia protestem #CzarnyPiątek.

„W piątek 23 marca Nieziemskie Kobiety zakładają białe ciuchy. Cokolwiek znajdzie się w szafie! Czekamy na Wasze zdjęcia z hasztagiem #białypiątek. O godz. 15 modlimy się Koronką w intencji ochrony życia. Dołącz do nas!” – tak Kobieta Nieziemskich Obyczajów zaprosiła użytkowników Facebooka do dołączenia do akcji. Akcja lotem błyskawicy rozeszła się po mediach społecznościowych, a dziś, w Biały Piątek coraz więcej – nie tylko dziewczyn – publikuje na swoich profilach zdjęcia w białych strojach.

Swoje zdjęcie profilowe z nakładką #BiałyPiątek wyedytowało też 11,5 tys. użytkowników Facebooka.

– My, kobiety, mamy dobro wyryte w naszym DNA. Mamy w sposób wyjątkowy zakodowaną miłość w sercu, właściwą tylko nam. Wszystkie bez względu na to czy uważamy, że zostałyśmy tak obdarowane przez Boga, naturę, czy jakiś inny byt – napisała Aneta Liberacka, redaktor naczelna Stacja7, w tekście wspierającym „Biały piątek”.

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite