Nasze projekty

Bp Muskus odwiedził ciężko chorą, malutką Zosię. Wzruszające zdjęcia ze spotkania

"Byliśmy bardzo wzruszeni gdy otrzymaliśmy wiadomość, że ksiądz biskup chce odwiedzić Zosię, by poznać ją osobiście i przekazać maskotkę Żółwika" - czytamy na stronie poświęconej zbiórce pieniędzy na leczenie chorej Zosi.

fot. Zosia SaMosiA. Zosia Pająk kontra SMA/Facebook

Bp Muskus bardzo angażuje się w zbiórkę pieniędzy na leczenie chorej na SMA Zosi Pająk, wystawiając na licytację unikatowe przedmioty, takie jak pierścień biskupi lub pióro, które otrzymał od Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Niecodzienne i piękne spotkanie

Ostatnio postanowił również odwiedzić dziewczynkę. „Byliśmy bardzo wzruszeni gdy otrzymaliśmy wiadomość, że ksiądz biskup chce odwiedzić Zosię w Skawinkach by poznać ją osobiście i przekazać maskotkę Żółwika (nawiązanie do jednej z licytacji biskupa, gdzie mieliśmy przegonić żółwika, a raczej jego tempo, tempo zbiórki, bo jak napisał biskup” żółwikiem to Zosia powinna się bawić, a nie oglądać go na zbiórkach i skarbonkach)” – czytamy na Facebooku w grupie poświęconej chorej Zosi.

„Księże biskupie, jesteśmy OGROMNIE wdzięczni za wsparcie i modlitwę. Dziękujemy za spotkanie oraz rozmowę. Zaszczytem było dla nas gościć biskupa. Zosia będzie mieć piękna pamiątkę z tej wizyty, biskup również” – czytamy.

Reklama

kh/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę