Nasze projekty

Zadbaj o Ducha!

Świat biegnie coraz szybciej. Z dnia na dzień rośnie nam lista niedokończonych spraw. Żyjemy w biegu i stresie. Co się wtedy dzieje z naszą Duszą?

Reklama

W ferworze miliona codziennych zajęć, życia w biegu, bieżących, nigdy nie zakończonych spraw, bardzo ciężko choćby pomyśleć o jakości naszego życia. Pomyślimy czasem o czymś dla ciała. Jakiś urlop, jakieś SPA, może nawet las, jednak nigdy nie dajemy wytchnienia naszej Duszy. Nie ma czasu, by móc w ogóle się z nią skomunikować. Usłyszeć głos wewnętrzny, który być może już krzyczy: zajmij się wreszcie mną. Zrób także coś dla mnie!

Warszawa jest – można powiedzieć – takim miastem – symbolem życia w ciągłym biegu. Dlatego to w Warszawie istnieje możliwość pochylenia się na swoją Duszą.

Jak mówi ks. Rektor Papieskiego Wydziały Teologicznego – ks. Krzysztof Pawlina: Warszawa się rozrasta, jednak wraz ze wzrostem Warszawy nie może kurczyć się nasza Dusza.  Dusza, aby mogła wzrastać, potrzebuje świeżego powietrza, czyli duchowości. 

Reklama
Reklama

 

Papieski Wydział Teologiczny zaprasza więc na cykliczne spotkania „Duchowość dla Warszawy” , których kolejna seria zacznie się już paźzierniku. Spotkania odbywają się w Centralnej Bibliotece Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.

Reklama
Reklama

Więcej informacji na stronie: Duchowość dla Warszawy

Papieski Wydział Teologiczny zaprasza także osoby chcące pogłębić swoją Duchowość na Podyplomowe Studium Duchowości.

Więcej informacji na stronie: Studium Duchowości

Reklama

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę