Nasze projekty

Są jeszcze miejsca na konferencję Bezpieczeństwo w działaniu

Są jeszcze bezpłatne wejściówki na tegoroczną konferencję "Bezpieczeństwo w działaniu" w ramach Strefy Chwały Festiwal w Opolu. Wydarzenie będzie poświęcone tematowi przeciwdziałania przyczynom przestępczości

Reklama

Strefa Chwały Festiwal odbędzie się 17 listopada w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Opolu. Aby zdobyć bezpłatną wejściówkę na Strefa Chwały Festiwal wystarczy zarejestrować się na stronie serwisu DeoMeo.

Strefa Chwały Festiwal – Bezpieczeństwo w działaniu to konferencja dla całych rodzin, podczas której będą miały miejsce panele dyskusyjne i spotkania dla całych rodzin, strefa rodzinna – animacje i zabawy dla dzieci, rodzinne warsztaty profilaktyczne, koncerty, strefa profilaktyki indywidualnej (możliwość rozmowy z psychologiem, psychoterapeutą, księdzem). 

Wśród gości znajdują się m.in. Urszula Mela, Andrzej Koc, Jan Pospieszalski, Anna Maria Wesołowska, Dariusz Kowalski, Joachim Mencel, Jacek Wrona, Monika i Marcin Gomułkowie, zespół Full Power Spirit.

Reklama
Reklama

W trakcie konferencji odbędzie się również podsumowanie projektu „Bezpieczeństwo w działaniu”, który skupiał specjalistów z różnych dziedzin wokół tematyki profilaktyki uzależnień. Wspólnie tworzą oni powstający właśnie portal MetoBank – platformę na której każdy zainteresowany znajdzie łatwy dostęp do wielu różnych metod profilaktycznych. 

Projekt przygotowało Stowarzyszenie Muza Dei przy współfinansowaniu ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite