Nasze projekty

Rekolekcje dla singli w wielkim mieście

„Spotkaj Boga, siebie, drugiego człowieka” – pod takim hasłem w dniach 4-6 marca 2016 r. w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Warszawie odbędą się rekolekcje dla singli.

Reklama

dlasingliNauki rekolekcyjne na Mszach św. o godzinie 18:30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, trener umiejętności społecznych, psychoterapeuta, prezes Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Po Mszach św. będzie możliwość uczestnictwa w pracy w grupach i adoracji.

Na rekolekcje nie obowiązują żadne zapisy, wstęp jest wolny. Możliwe jest natomiast zarezerwowanie noclegu, dlatego organizatorzy zachęcają do przyjazdu również osoby spoza Warszawy. Więcej informacji o rekolakcjach można znaleźć tutaj.

Organizatorzy zapraszają również na spotkania dla singli oraz do włączenia się w Modlitwę o Nowe Rodziny w czasie Światowych Dni Młodzieży. Jest to odpowiedź na prośbę Papieża Franciszka.

Reklama
Reklama

Przeczytaj więcej o Modlitwie o Nowe Rodziny


Organizatorami rekolekcji jest portal niejeden.pl oraz Przystań Rozwoju. Pierwsza edycja spotkań odbyła się w listopadzie ubiegłego roku. Każdego dnia pojawiało na nich około 1000 osób.

Niejeden.pl promuje spotkania dorosłych stanu wolnego (26+) z niejednego środowiska. Traktujemy „cywilizację samotności” jako znak naszych czasów i chcemy jej aktywnie przeciwdziałać – piszą o sobie. Najczęstszym miejscem ich spotkań jest kawiarenka, zainicjowana i prowadzona charytatywnie przez singli dla singli w sercu warszawskiej Starówki. Działają niekomercyjnie, charytatywnie, w duchu czynienia wspólnego dobra. Na co dzień single współpracują z Przystanią Rozwoju, która jest też filarem inicjatyw rozwojowych.

Reklama
Reklama


wklejka_samulka


Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę