Nasze projekty

Debata „Czy warto inwestować w małżeństwo?” [TRANSMISJA]

Czy warto wchodzić w małżeństwo? Dlaczego dziś decyduje się na nie coraz mniej par? O tym porozmawiamy w czasie debaty, w której udział wezmą Dorota Bojemska, Zuzanna i Michał Bukowscy, Monika i Marcin Gomułkowie, Weronika i Jan Kostrzewowie oraz dr Urszula Miernik.

Małżeństwo – tak czy nie? Jakie są plusy i minusy wejścia w związek na całe życie? Czy warto się go podejmować? Na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w debacie, na którą serdecznie zapraszamy!

Debata rozpocznie się 27 października (środa) o godz. 15:00. Transmisję ze spotkania będzie można oglądać na kanale Stacji7 w serwisie YouTube:

W debacie wezmą udział:

Dorota Bojemska Przewodnicząca Rady Rodziny w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej (w zastępstwie za p. Marlenę Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej), małżeństwa: Zuzanna i Michał Bukowscy, Monika i Marcin Gomułkowie Weronika i Jan Kostrzewowie oraz dr Urszula Miernik, psychoterapeuta, familiolog, doktor nauk humanistycznych w specjalności nauk o rodzinie.

Spotkanie poprowadzi Aneta Liberacka, prezes Fundacji Medialnej 7, Redaktor Naczelna portalu Stacja7.pl.

Reklama

W czasie debaty będzie można zadawać zaproszonym gościom pytania na czacie. Zachęcamy do śledzenia Stacji7 na Facebooku oraz na Twitterze.

Debata jest częścią projektu, dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina” na rok 2021.

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę