fot. amorsanto/Cathopic

Potrzebujesz modlitwy, ale nie masz kogo o nią poprosić? W tych miejscach na pewno ją dostaniesz

Jeśli potrzebujesz modlitwy, z pomocą przychodzą siostry zakonne, które codziennie powierzają Bogu różne intencje. Czekają także na twoje!

Reklama

Intencje można przekazywać zgromadzeniom zakonnym poprzez specjalne formularze znajdujące się na ich stronach internetowych. Poniżej znajdziecie niektóre z nich:

Karmelitanki bose

Na stronach karmelitanek bosych z poszczególnych domów znajdują się formularze, poprzez które można powierzyć siostrom intencje. To łącznie kilkanaście miejsc m.in. w Szczecinie, Gnieznie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni czy Zakopanem.

Dominikanki

„Jesteśmy po to, by się za Was modlić” – napisały na swojej stronie dominikanki z Krakowa, które również czekają na intencje. Wystarczy wypełnić formularz.

Reklama

Klaryski

Także klaryski przyjmują intencje za pomocą internetowego formularza. O modlitwę można poprosić siostry m.in. z Krakowa czy Bydgoszczy.

Benedyktynki sakramentki

O modlitwę można poprosić również siostry benedyktyni, których klasztor znajduje się w Warszawie. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej.

Bernardynki

Intencje siostrom bernardynkom w Bodzentynie oraz w Warcie można powierzyć przez stronę internetową, a do klasztoru w Łowiczu wysłać mejlem.

Reklama

Pasjonistki

Prośby o modlitwę można przesyłać również siostrom ze Zgromadzenia Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Intencje są dołączane do codziennej nowenny za przyczyną Sługi Bożej Matki Józefy.

Loretanki

Siostry loretanki włączają przekazane im prośby modlitewne do codziennej modlitwy różańcowej. Przyjmują je, podobnie jak inne zgromadzenia, poprzez formularz na stronie internetowej.

Serafitki

„Siostry każdego dnia zanoszą Bogu prośby wielu ludzi. Jeżeli jesteś w potrzebie wpisz swoją prośbę lub podziękowanie” – czytamy przy skrzynce intencji sióstr serafitek.

Reklama

kh/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę