video-jav.net

Program ŚDM. 29 lipca

29 lipca Wydarzeniem Centralnym będzie Droga Krzyżowa. Poprzedzą ją prezentacje polskich świętych, a wieczorem młodzi zaproszeni są na koncert "Strefa Chwały. Polska 1050"

Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Polub nas na Facebooku!

program

Pobierz w wersji obrazkowej | Pobierz PDF (kliknij prawym klawiszem i “Zapisz jako…”)

 

29 LIPCA


Tego dnia Franciszek po Mszy Świętej prywatnej uda się helikopterem do Oświęcimia. Tam będzie modlić się na terenie obozu Auschwitz-Birkenau (godz. 9:30-11:15). Po obiedzie w Krakowie papież odwiedzi Szpital Dziecięcy w Prokocimiu (godz. 16:30). Wieczorem Franciszek będzie przewodniczył nabożeństwu Drogi Krzyżowej na Błoniach (Kraków, godz. 18:00).

pielgrzymka papieża program


WYDARZENIE CENTRALNE: Droga Krzyżowa
18:00-19:00, Błonia krakowskie

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia
19:00 Strefa Chwały Koncert 1050 – koncert – czytaj więcej

Rynek Główny
14:00-16:00 Fundacja Pamietaj (Polska) – koncert
20:00-20:30 Kirche in Not (Międzynarodowy) – modlitwa
20:30-22:30 Piotr Rubik (Polska) – koncert

Rynek Podgórski
14:00-15:00 Teriso (Meksyk) – koncert
15:10-16:00 A TON NOM (SOEUR ANTONELLA ET FRERE ELVIS , Francja) – koncert
20:00-20:30 Jerycho (Polska) – koncert
20:45-21:45 Naim JMJ tour (NAIM, Hiszpania) – koncert
22:00-23:00 RYMcerze (Polska) – koncert

Plac Wolnica
14:00-15:00 Bóg Miłosierny (Jarmuła Band, Polska) – koncert
15:10-16:00 John Angotti Music Mission (John Angotti, USA) – koncert
20:00-21:20 Shekinah (Włochy) – koncert
21:40-23:00 SKAC Choir (Chorwacja) – koncert

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-14:45 Door of Mercy (CBCI-ICYM India, Indie) – koncert
15:00-15:15 Si tienes fé (Micaela Segovia Baldi, Argentyna) – taniec
15:30-16:00 LEV EFFATHA’ (Włochy) – modlitwa
20:00-20:30 Música La Salle (La Salle ARLEP, Hiszpania) – koncert
20:45-21:00 A musical cultural presentation (Sistaz, Barbrados) – koncert
21-15-22:00 Życie jest cudem (Jakub i Przyjaciele) – koncert
22:15-23:00 Karol Wojtyła: Promieniowanie ojcostwa (Teatro Colorato, Słowacja) – teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-14:50 Marcio Cruz (Brazylia) – koncert
15:10-16:00 Per Camminare con Te (Karol24, Włochy) – koncert
20:00-21:00 HERKIN BUELVAS DJ (Kolumbia) – koncert
21:30-23:00 Lux’ Vivens (Francja) – koncert

Mały Rynek
14:30-15:00 Lauren Gomez (COL) – świadectwo / gathering and meeting
15:00-16:00 Lednica – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-14:40 Pełnia życia: Bł. P.J. Frassati (Przyjaciele Frassatiego, Polska) – teatr
14:55-15:40 Liverpool Singing Choir (Wielka Brytania) – koncert
20:00-21:10 Małe Ważne Sprawy (Polska) – koncert
21:30-23:00 Z Potrzeby Serc (Polska) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-15:00 Duet Artur Biniek i Kamil Powrózek(Polska) – koncert
15:00-16:00 Giovanni Soldani (Włochy) – teatr
20:00-21:30 Gabriela Blacha i Radosław Pendziałek (Polska) – koncert
22:00-23:00 Klaretyńska grupa pantomimy Juventus Dei (Iuventus Dei, Polska) – teatr

Bulwar Wołyński
14:00-15:00 Elton Rey (Peru) – koncert
15:00-16:00 New Day (POL) – koncert
20:45-21:15 Gregory Turpin (France) – koncert
21:15-21:30 Témoignage IDF / Anuncio- świadectwo
22:00-23:00 Uni T (France) – koncert

Plac Centralny
14:00-15:00 Ichtus Musique (Francja) – koncert
15:10-16:00 TABOR (Peru) – koncert

Mogiła
15:00-16:00 Gedeon (Czechy) – musical

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-15:00 Paradise in the City Festival – adoracja
15:00-16:00 Paradise Street Band – koncert
21:00-22:00 Restored by Love – adoracja
22:00-23:00 DJ Azoury – koncert

Filharmonia Krakowska
20:00- 21:00 Franz Liszt’ Via Crucis (Alessandra Pompli, Włochy) – koncert
21:30-22:30 Land of Mercy (Jungeunhae Dance Korea, Korea Południowa) – taniec

Nowohuckie Centrum Kultury
14:00-16:00 The Jeweler’s Shop – a staged reading (Richmond Catholic Theatre, USA) – teatr

Redakcja portalu

Redakcja portalu

Zobacz inne artykuły tego autora >
Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Program ŚDM. 28 lipca

28 lipca oficjalnie powitany zostanie na Światowych Dniach Młodzieży papież Franciszek. Z jego udziałem na Błoniach odbędzie się Liturgia Słowa.

Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >

Polub nas na Facebooku!

program

Pobierz w wersji obrazkowej | Pobierz PDF (kliknij prawym klawiszem i “Zapisz jako…”)

 

28 LIPCA


Tego dnia Franciszek spotka się z wiernymi na Jasnej Górze – Mszę Świętą zaplanowano na godz. 10:30. Po powrocie do Krakowa papieżowi zostaną przekazane klucze do miasta, a następnie tramwajem papież przejedzie na Błonia na Ceremonię Powitania (godz. 17:30). Również tego dnia Franciszek ma pokazać się w Oknie Papieskim na ul. Franciszkańskiej.

pielgrzymka papieża program


WYDARZENIE CENTRALNE: Ceremonia Powitania Ojca Świętego
17:30-19:00, Błonia krakowskie

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia 20:00-23:00
Arkadio (Polska) – koncert
TAU (Polska) – koncert
Full Power Spirit (Polska) – koncert
Owca (Polska) – koncert
El Nino (Francja) – koncert

Rynek Główny
13:00-14:30 Wojsko Polskie – koncert
14:45-16:00 Maleo Reggae Rockers (Polska) – koncert
20:00-20:50 Orkiestra Reprezentacyjna AGH (polska) – koncert
21:10-23:00 Lbera (Wielka Brytania) – koncert

Rynek Podgórski
14:00-14:30 Danza en el Espíritu (Argentyna) – taniec
14:40-14:55 EL MIMO NEGRO (Dominika) – teatr
15:00-16:00 ENSEMBLE POUR UN MONDE MEILLEUR (Collectif BOSTAPE, Gwinea) –  koncert
20:00-21:20 Każdy komuś służy (MATULA, Polska) – koncert
21:40-23:00 Judy Bailey & Band (Niemcy) – koncert

Plac Wolnica
14:00-15:00 Indonesian Cultural Evangelii Music (Indonesian Vincentius Orpahanage Culture Music, Indonezja) – koncert
15:10-16:00 REXBAND (Indie) – koncert
20:00-20:40 Dabar (Portugalia) – koncert
21:00-23:00 Kościół w Europie (skauci Europy, Międzynarodowy) – teatr

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) – koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) – koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) – koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) – koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) – koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) – teatr

Park Krowoderski
14:00-15:30 Prokoncepcja (Polska) – koncert
20:00-20:50 PJ Anderson (USA) – koncert
21:00-21:20 Palestine Youth (Palestyna) – taniec
21:30-21:40 Trio Caritas (Hiszpania) – koncert
22:00-23:00 PUSH (Swaziland) – koncert

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
14:00-14:50 Reportándose (Alvaro Antonio, Costa Rica) – koncert
15:00-15:30 Shout for freedom (“Isaiah 53” Mission Music Band, Korea Płd) – koncert
20:00-21:00 Kayrós – Concierto para Alabar y dar Gracias (Meksyk) – koncert
21:15-21:30 Worship Style (Polska) – taniec
21:40-23:00 You Hope Party (Comunitŕ Abramo, Wlochy) – koncert

Mały Rynek
14:00-15:15 Ryan Tremblay (USA) – koncert
15:30-16:00 Comunidade Obra de maria (Brazylia) – koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) – film

Studium WF UJ
14:00-16:00 Full of mercy (Reaktywacja, Polska) – koncert
20:00-21:15 Association ad Gentes (Francja) – teatr
21:15-21:45 Visión del Jaguar (Comisión de Cultura – Delegación Oficial de Guatemala) – taniec
22:00-23:00 Sagrra Brasil 2016 (Brazylia) – koncert

Plac Marii Magdaleny
14:00-14:30 Comunidad de Oración Santísima Trinidad (Chile) – koncert
15:00-16:00 Mylčne Otou (Kanada) – koncert
20:00-21:00 Poetica Musica (Słowacja) – koncert
21:15-21:45 Mother (The Moving Prayer, USA) – taniec
22:00-23:00 Penso che un sogno cosi…(Rachele D’Angelo, Włochy) – koncert

Bulwar Wołyński
14:00 -14:50 Tacy Nie Inni (Polska) – koncert
15:10-16:00 Divine Attraction (Czechy) – koncert
20:15-21:15 – Hopen (France) – koncert
21:15-21:30 – Témoignage IDF / Anuncio – świadectwo

Plac Centralny
20:00-23:00 Festiwal Emmanuel
22:30 Musical “Karl Leisner” – koncert

Park Lotników Polskich
21:00-23:00 Credo nella Misericordia (Cenacolo) – musical

Scena przy kościele św: Floriana
14:30-16:00 Totally restored – koncert
20:30-21:30 Chemin Neuf Worship – koncert
21:30-23:00 Paradise in the City – koncert

Filharmonia Krakowska
20:00-21:00 Franz Liszt’ Via Crucis (Alessandra Pompli, Włochy) – koncert

Nowohuckie Centrum Kultury
20:00-22:00 The Jeweler’s Shop – a staged reading (Richmond Catholic Theatre, USA) – teatr

PWST
20:00-22:00 Presentación del monólogo Francisco (Grupo de teatro los de a pie, Kostaryka) – teatr

 

Redakcja portalu

Redakcja portalu

Zobacz inne artykuły tego autora >
Redakcja portalu
Redakcja portalu
zobacz artykuly tego autora >