Nasze projekty

Sprawdź, czy masz jeszcze kontakt ze swoim sercem!

Jeśli robisz wszystko, by przeżyć życie najbezpieczniej jak się da, to najprawdopdobniej żyjesz w... wielkim niebezpieczeństwie. Stawką jest całkowita utrata kontaktu z pragnieniami twojego serca. Brak szczęścia to naturalna konsekwencja takiego stanu rzeczy.

Reklama

Bronnie Ware, pielęgniarka australijskiego hospicjum, która przez lata rozmawiała z ludźmi u kresu ziemskiego życia, wyznała kiedyś, że "ludzie w chwili śmierci najbardziej żałują tego, że nie pozwolili sobie na życie w zgodzie ze swoim sercem". Chcesz, żeby takie rozterki stały się kiedyś twoim udziałem?

 

Takiego losu mocno przeraził się Arkadiusz "Arkadio" Zbozień. I całkowicie zmienił swoje życie. Z narkomana okradającego swoją rodzinę, poprzez głęboką analizę swojego serca, stał się nawróconym raperem, który robi w życiu to, co naprawę kocha. Teraz nie tylko zarabia na życie śpiewaniem, ale otrzymanem darem dzieli się z innymi ludźmi, zachęcając ich do życia w zgodzie z głosem serca.

Reklama
Reklama

 

16 czerwca br. premierę miał audiobook "Arkadio", pt. "Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją". Jeśli czujesz, że jesteś daleko od pragnień twojego serca, koniecznie po niego sięgnij.

 

Reklama
Reklama

>>> Kup audiobooka "Rób to co kochasz. 5 kroków jak wejść na drogę życia pasją <<<

 

Niech inspiracją będzie dla Ciebie historia Pawła "Chu Chu" Kątnego i Mateusza "Mefo" Godlewskiego, którzy robią to, co kochają, pomimo różnych przeszkód.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę