Nasze projekty

Dzień Chłopaka? Podaruj książkę!

Podróżnik, fan motoryzacji, czy miłośnik „House of Cards”? Na 30 września znajdzie się książka dla każdego mężczyzny. Polecamy 7 tytułów.

Reklama

 

Męska przeprawa przez życie – takim hasłem reklamuje się książka o ekstremalnej drodze, którą musi przejść każdy człowiek. To droga, na której często dopada nas zwątpienie, depresja, bunt, ale też spotyka szczęście, radość i spełnienie.

Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Obaj każdego dnia toczą walkę z jednym i drugim wilkiem, i nie zawsze udaje się wybrać tego dobrego. Zły wilk nie ma nam nic do zaoferowania, ale robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje. Wilk dobry to Wszechmoc, która z niczego potrafi stworzyć życie, która wiernie chodzi za nami i pokazuje naszą wartość.

Reklama
Reklama

>>> KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE <<<

 


Michael Dobbs – „House of Cards”

 

Reklama
Reklama

W wyniku politycznej gry Francis stanął na czele rządu. Osiągnął swój cel, musi jednak umocnić pozycję i utrzymać władzę, stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Stawka rośnie – czego go starcie z samym królem Anglii, który okaże się jego zaciekłym wrogiem. Czy uda mu się ograć króla?

„House of Cards. Ograć króla” to kolejna odsłona mrocznej opowieści o chciwości, korupcji i nienasyconej ambicji na najwyższych szczeblach władzy. Seria powieści byłego doradcy Margaret Thatcher, Sir Michaela Dobbsa, stała się podstawą do powstania słynnego serialu i światowym bestsellerem. Opowieść tę nazywa się współczesnym Makbetem.

 

Reklama

>>> KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE <<<

 


Przemysław Semczuk – „Maluch”

 

Nie był szybki jak porsche ani przestronny jak ford, ale pokochały go miliony Polaków. Jeździł nim Pawlak w „Nie ma mocnych” i „Czterdziestolatek” inżynier Karwowski. Doskonale sprawdzał się jako milicyjny radiowóz oraz samochód dostawczy, gdy akurat „rzucili” pralki. Na wakacje nad Bałtyk i do Bułgarii woził całe rodziny, a trójkę marzycieli z Krakowa zabrał w zwariowaną podróż dookoła świata.

 

Fiat 126p, popularne „toczydełko”, to członek wielu polskich rodzin. To symbol wszystkiego, co w PRL-u wzniosłe i marne zarazem. Samochód – legenda.
Polecamy Wam pełną anegdot i ciekawostek biografię Malucha. Przemysław Semczuk opowiada nieznaną historię złotego dziecka polskiej motoryzacji. To wielki żywot małego fiata.

 

>>> KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE <<<

 


 

Marcin Górka, Piotr Głuchowski – „Karbala”

 

Najpierw błędy popełnili politycy, potem generałowie. Zwykli żołnierze znaleźli się w bagnie. By ocalić życie musieli wznieść się na wyżyny bohaterstwa. Wiosną 2004 roku islamska Armia Mahdiego zaatakowała polskie oddziały w naszej strefie stabilizacyjnej w środkowym Iraku. Generałowie stracili wszystkie kontrolowane przez Polaków miasta, musieliśmy oddać koszary, pałace gubernatorskie i siedziby władz – oprócz ratusza w Karbali. To pierwsza książka o utajnionej wojnie Polaków, książka o największej od czasów II Wojny Światowej bitwie Polaków, książka napisana w hołdzie dla odwagi polskich żołnierzy.

Kapitan Grzegorz Kaliciak, który z kilkudziesięcioosobowym oddziałem trzy dni i trzy noce odpierał szaleńcze szturmy dziesięciokrotnie liczniejszych przeciwników, powiedział: Jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor. I o nim jest ta książka.

 

>>> KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE <<<

 


Malcolm Gladwell – „Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu”

 

Jakie są składowe sukcesu? Czy żeby go odnieść, trzeba „dobrze się urodzić”? Książka Malcolma Gladwella to podróż w świat najlepszych, najwspanialszych, odnoszących największe sukcesy i najbardziej sławnych ludzi. Jacy oni są? Co sprawia, że są tacy niezwykli? Gladwell daje niekonwencjonalną odpowiedź: aby poznać ich sekret, powinniśmy przyglądać się nie temu, jacy są, ale temu, skąd do nas przychodzą. Powinniśmy przyjrzeć się ich rodzinom, kulturze, miejscu pochodzenia, pokoleniu…

Długo oczekiwana książka jednego ze 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Na życzenie klientów został zrobiony dodruk tytułu.

 

>>> KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE <<<

 


 

Robert D. Hare – „Psychopaci są wśród nas”

 

Seryjni mordercy bezwzględnie łamiący zasady społeczne, stanowią szczególnie dramatyczne przykłady psychopatów. Ludzie z tym zaburzeniem osobowości są w pełni świadomi konsekwencji swoich czynów, znają różnicę pomiędzy dobrem i złem, a jednak wykazują przerażający egocentryzm i brak skrupułów. Szczególnie przerażający jest fakt, iż osobom postronnym wydają się zwykle całkiem normalni. Na doniesienia o bezlitosnych, pozbawionych sumienia zabójcach, którzy coraz częściej pojawiają się w filmach, programach telewizyjnych i prasie większość z nas reaguje odrazą, ale i ciekawością.
Doktor Hare przedstawia opartą na dwudziestopięcioletnich badaniach naukowych charakterystykę niebezpiecznych mężczyzn i kobiet. Barwnie opisuje świat oszustów, kanciarzy, gwałcicieli i najrozmaitszych drapieżców, którzy oczarowują, kłamią i brutalnie torują sobie drogę przez życie. Jak możemy ich rozpoznać? I jak mamy się przed nimi chronić? Książka dostarcza wiarygodnych i nieraz zaskakujących informacji wszystkim, którzy pragną zrozumieć to destrukcyjne zaburzenie psychiczne.

 

>>> KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE <<<

 


 

Tomek Michniewicz – „Świat równoległy”

 

Każda kolejna podróż utwierdza mnie w przekonaniu, że istnieją równoległe światy – pisze Michniewicz. – Jeden, który wszyscy mamy w głowach, wdrukowany przez media. Drugi – rzeczywisty. Żołnierze polskich sił specjalnych to światowa elita, ale gdy kończą czterdzieści lat, nasze społeczeństwo wyrzuca ich na śmietnik.

Mówi się, że muzułmanie to terroryści. Jednocześnie 80% ofiar wszystkich zamachów terrorystycznych to wyznawcy islamu. Czujemy się bezpiecznie, gdy więzienia są pełne przestępców, bo żyjemy w nieświadomości, że najgroźniejsze gangi są kontrolowane zza krat. Ze zderzeń dwóch różnych światów powstała niniejsza książka: zbiór ośmiu reportaży z różnych kontynentów. Wszystkie o ludziach i miejscach, które wydaje nam się, że znamy.

 

>>> KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE <<<

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite