Nasze projekty

Powiedz TAK na serio!

Jak odkryć powołanie do małżeństwa? Na to pytanie odpowiedzi będą szukać uczestnicy konferencji pod hasłem "TAK na serio".

Reklama

LOGO„Tak na Serio” to hasło tygodnia modlitw za małżonków i osoby powołane do małżeństwa, który odbędzie się w dniach od 15 do 21 maja 2016 r. w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini (ul. Głowackiego 3). Projekt skierowany jest do małżeństw zarówno raczkujących, jak i z wieloletnim stażem, a także do osób samotnych oraz żyjących w związkach niesakramentalnych, narzeczonych, czy borykających się z problemami małżeńskimi. W programie „Tak na Serio” każdy, kto szuka swojego powołania oraz odpowiedzi na nurtujące go pytania, znajdzie coś dla siebie. Tak na serio chcemy potraktować każde małżeństwo i każdą osobę, która myśli o małżeństwie.

Podczas tygodnia modlitw za małżonków i osoby powołane do małżeństwa, będą miały miejsce konferencje, świadectwa, msze święte w konkretnych intencjach a także panele dyskusyjne. Wśród tematów które chcemy podjąć będą m.in. takie, które dotyczą dialogu w małżeństwie („Więcej słuchasz, czy mówisz?”), przeszkód małżeńskich czy związków niesakramentalnych. Nie zabraknie również zagadnień dotyczących zakochania, motyli w brzuchu oraz okresu narzeczeństwa.

Spotkania od poniedziałku do soboty będą rozpoczynały się o 18.00 mszą św., a po niej odbędzie się konferencja oraz spotkanie i dyskusję przy kawie i ciastku. W niedzielę spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00.

Reklama

Zapraszamy do udziału w tej akcji i do odkrycia na nowo piękna powołania do małżeństwa!

Głównymi organizatorami spotkania są: Wolontariat Misyjny Salvator oraz Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini.

Więcej informacji na: www.wms.sds.pl oraz www.trzebinia.sds.pl

Reklama

wklejka_samulka

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite