Nasze projekty

„Weź i się módl”. Już drukujemy!

Dzięki Wam, Drodzy Darczyńcy, wydanie modlitewnika stworzonego przez 100 księży, siostry zakonne i osoby świeckie stało się możliwe!

Reklama

Mamy to! Nasz wspólny modlitewnik już jest w druku.

Wasze wsparcie przerosło wszystkie nasze oczekiwania. Jednocześnie utwierdziło nas w przekonaniu jak wielka jest potrzeba modlitwy i jak ogromna jest jej moc.

Nawet po zakończeniu zbiórki ciągle do nas wpływają Wasze dary. Dzięki temu możemy przygotować więcej modlitewników i obdarować nimi więcej potrzebujących osób.

Reklama

W zbiórkę trwającą od marca włączyło się ponad 400 Darczyńców. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna. Dzięki Wam mogliśmy stworzyć modlitewnik będący pomocą w codziennej modlitwie. 

Chęć wspólnej modlitwy, która połączyła nas w tworzeniu tego dzieła, jest ogromnym świadectwem Waszego zaangażowania i troski o siebie nawzajem – to właśnie modlitwa jest tym, co najcenniejszego możemy sobie ofiarować.

Wierzymy, że modlitewnik będzie przynosił wiele pięknych owoców!

Reklama

Do współtworzenia projektu zaprosiliśmy 100 księży, siostry zakonne oraz osoby świeckie, wszyscy nieodpłatnie napisali rozważania i modlitwy, łącząc się tym samym z nami w codziennej modlitwie. Na ich ręce zostanie przekazana część egzemplarzy modlitewników, które jak wierzymy będą pomocą do pogłębienia relacji z Bogiem dla osób potrzebujących duchowej odnowy, których księża i siostry spotykają w swoich parafiach, wspólnotach, środowiskach.

Modlitewnik został przekazany do druku, a od połowy lipca rozpoczniemy jego wysyłkę do wszystkich tych, którzy wybrali formę wsparcia w pakiecie wraz z modlitewnikiem. Od tego czasu będzie także możliwość zakupu modlitewnika poprzez sklep Dobroci.pl 

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę