Nasze projekty
Reklama
Ojciec wolnych ludzi. Odcinek 6

Czym jest próba miłości? • Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim • Odc. 6

Gdy pojawia się połączenie słów: próba i miłość, wielu zapewne zapala się czerwona lampka. Ale jak to? Jak można poddawać próbie miłość. Skoro jest, to zawsze powinna być taka sama. Jednak czy na pewno?

Czas, aby Prymas Wyszyński zabrał nas w podróż, w której pokaże, że miłość nigdy nie jest końcem. Miłość ciągle się doskonali, ciągle pogłębia, nie następuje etap, że już bardziej się nie da. Zawsze jest coś co można jeszcze poprawić. Nie zakładajmy, nie ograniczajmy, działajmy! “Miłość musi być próbowana, jak złoto w ogniu. Tylko mała miłość w ogniu prób kruszeje. Wielka miłość oczyszcza się i rozpala.” Zapraszamy na szósty odcinek “Ojciec wolnych ludzi. Podcast z Prymasem Wyszyńskim”!

12 odcinków naszego nowego podcastu to propozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać postać kard. Stefana Wyszyńskiego. Wprowadza on w naukę Prymasa o uniwersalnych wartościach i pozwala bliżej przyjrzeć się temu, co głosił. Treść podcastu to czytane przez Michała “PAX’a” Bukowskiego, wybrane fragmenty  książki “Ojciec wolnych ludzi” autorstwa Pawła Zuchniewicza.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę