Nasze projekty
Fot. YouTube/ MUSIC DISC za: TVP1

„Ojcze, poczekaj”. Niezwykłe wykonanie utworu podczas koncertu z okazji beatyfikacji

Słowa piosenki wyśpiewane w dniu beatyfikacji brzmią jeszcze mocniej i są szczególną obietnicą każdego z nas do wcielania w życie nauki Prymasa! Posłuchajcie niezwykłego wykonania piosenki "Ojcze, poczekaj" w wykonaniu Kasi Moś, Olgi Szomańskiej, Darka Maleo Malejonka i Tomka Szczepanika.

Reklama

Nauczyłeś nas, że zbyt wiele dać, czasem oznacza zranić. A wystarczy błysk, żeby skrzydła dwa przypiąć komuś do ramion

– brzmią słowa piosenki o Prymasie Wyszyńskim „Ojcze, poczekaj”, która została zrealizowana w ramach projektu „Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” przez portal Stacja7 wspólnie z muzykiem Dariuszem Malejonkiem, przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury.

Wszystkie utwory zrealizowane w ramach projektu, których teksty oparte są o nauczanie Prymasa można posłuchać na stronie czastomilosc.stacja7.pl

Reklama

Podczas koncertu „Ten zwycięża, kto miłuje” z okazji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego i Matki Czackiej transmitowanego na antenie TVP piosenkę wykonali artyści: Kasia Moś, Olga Szomańska, Darek Maleo Malejonek i Tomek Szczepanik.

CZYTAJ: Jasna Góra. Radosne oczekiwanie na beatyfikację Matki Czackiej i kard. Wyszyńskiego

Szczególna obietnica…

Utwór „Ojcze, poczekaj” to przede wszystkim wezwanie i zaproszenie, by wciąż odkrywać naukę Prymasa Tysiąclecia, szukać w niej odpowiedzi na współczesne pytania i według niej żyć. Miłość, dobroć, czas ofiarowany drugiemu człowiekowi – to wartości, których wciąż potrzebujemy się uczyć i doskonalić. Podpowiedzią i inspiracją dla nas są słowa Prymasa.

Reklama

„Ojcze, poczekaj, zanim odejdziesz na wieki, będziemy nieść Twoje słowa, ja Ci przyrzekam!” – brzmi refren utworu. Te słowa wyśpiewane w dniu beatyfikacji brzmią jeszcze mocniej i są szczególną obietnicą każdego z nas do wcielania w życie nauki Prymasa!

Posłuchajcie tego niezwykłego wykonania!

Reklama

zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę