Nasze projekty

Blogerzy modowi w fabryce ubrań w Kambodży

Nastoletni blogerzy modowi z Norwegii odwiedzili fabrykę tekstylną w Kambodży. Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli

Reklama

Trójka norweskich nastolatków, prowadzących blogi poświęcone modzie, wzięła udział w reality show wyprodukowanym przez jedną z gazet. W ramach projektu młodzi pasjonaci najnowszych trendów zostali wysłani na miesiąc do Kambodży. Na miejscu mieli przekonać się jak wygląda praca w jednej z tamtejszych fabryk tekstylnych.

Młodzi ludzie zobaczyli, w jakich warunkach żyją robotnicy, jak wygląda dzień ich pracy (sami również zmierzyli się z jej wykonywaniem.)

Śmiercionośna moda

Reklama
Reklama

Blogerzy nie kryli emocji opisując swoje wrażenia. Byli zszokowani warunkami mieszkaniowymi robotników, ciężką pracą i niskimi zarobkami.

Reżyser programu, Joakim Kleven, przekonuje, że celem akcji jest zwrócenie uwagi nastolatków na to, w jakich warunkach powstają ubrania z popularnych „sieciówek”.

Program wzbudził duże zainteresowanie na całym świecie, a o problemie warunków pracy w przemyśle odzieżowym w Azji dyskutowano w norweskim parlamencie.

Reklama
Reklama

Glogaza_Slowfashion_Joanna Glogaza – Slow fashion. Modowa rewolucja

Reklama

Kupuj mniej, wyglądaj lepiej – to marzenie każdej kobiety. Joanna Glogaza pokazuje, jak je zrealizować.

Wielbicielka mody, zagubiona w stosach ubrań z kolejnych wyprzedaży, na które wydała dużo więcej niż powinna, powiedziała dość. Zafundowała sobie modowy detoks, uporządkowała zawartość szaf i zrozumiała, że wcale nie potrzebuje małej czarnej i trencha z list must have – dużo lepiej jej w grantowym, a trench zamieniła na rasową ramoneskę.

Dziś prowadzi najbardziej znanego w Polsce bloga o slow fashion – styledigger.com. W książce przekonuje, że każdy ma swój niepowtarzalny styl, który powinien pielęgnować zamiast zakrywać go ciuchami-klonami wymienianymi zgodnie ze zmieniającymi się co sezon trendami.Kupując mniej można wyglądać dużo lepiej.

>>> KUP TERAZ <<<

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite