Nasze projekty

O nauce dla dzieci. Tomasz Rożek otworzył nowy kanał edukacyjny

Nowy kanał Tomasza Rożka "Nauka. To lubię Junior" zawiera materiały naukowe, edukacyjne, ciekawostki i eksperymenty przeznaczone dla kilkulatków.

Reklama

Tomasz Rożek, autor kanału „Nauka. To lubię” przyznaje, że pomysł otworzenia kanału dedykowanego najmłodszym podsunęli mu odbiorcy jego filmów. Wraz z siwiejącą brodą zauważyłem że osoby które śledzą ze mną naukę od wielu już lat często same są już młodymi rodzicami. Często ci młodzi rodzice piszą, piszecie i pytacie o miejsca w polskim internecie, które będą dla dziecka przyjazne i wiarygodne. Od jakiegoś już czasu chciałem takie miejsce stworzyć – przyznaje Tomasz Rożek.

Zdalna nauka i przeniesienie niemal każdego aspektu życia w zacisze domowe, przyspieszyły plany naukowca. Kanał „Nauka. To lubię Junior” to idealne narzędzie do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi w domu. Na kanale można znaleźć materiały naukowe, edukacyjne, ciekawostki i eksperymenty przeznaczone dla kilkulatków. 

Już teraz na kanale dostępne są filmy „Jak wyhodować kryształ?”, „Czy kolory można wymieszać?”, „Jak złamać kredkę w wodzie?”, „Jak zobaczyć dźwięk?” czy „Jak powstał wszechświat?”.

Reklama

Tomasz Rożek zapowiada także krótką, częściowo animowaną serię o atomie i energii oraz w całości animowaną serię o człowieku „Jak działa człowiek?”. W najbliższych planach jest także seria „kosmiczna”, o planetach.

Filmy dostępne są TUTAJ.

Reklama

zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę