Nasze projekty

„Ty wiesz” – nowy teledysk zespołu Porozumienie!

Przedstawiamy Wam najnowszy wideoklip grupy Porozumienie. Obraz do utworu „Ty Wiesz” - pierwszego singla z nadchodzącej, jubileuszowej płyty zespołu.

Reklama

Na X – lecie działalności Porozumienie przygotowuje płytę rewolucyjną. „Muzycznie najbardziej gitarowa, rock'owa, a jednocześnie najbardziej melodyjna płyta w twórczości grupy. Skupia w sobie koncertową, często punk'ową żywiołowość kapeli, zapuszczając się nie raz w okolice brzmień i harmonii z Seattle lat 90., z domieszką przestrzennego tła gitar. Teksty to radykalna konfrontacja chrześcijaństwa, też tych treści, które dotąd śpiewaliśmy – nieraz euforycznych – z tym, jak funkcjonujemy na co dzień, w rodzinach. Taka weryfikacja, w której wypadamy dosyć blado. I to jest dla nas zawsze sygnałem.” – opisuje materiał Luk, gitarzysta i wokalista zespołu.

 

Utwór i teledysk opowiada o intymnej, głębokiej, ważnej relacji. O relacji codziennej, namacalnej, przeplatającej się z tą duchową.

Reklama

W klipie, obok zespołu w składzie z 2012, wzięli udział zaprzyjaźnieni od lat z Porozumieniem: Weronika Grzeszczuk, Gwidon Wydrzyński. Realizacja i produkcja: Karol Wasilewski Zero Studio.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę