Nasze projekty
Fot: Youtube.com/Natalia Kawalec

Natalia Kawalec zaśpiewała na legendarnym stadionie w Chicago!

Natalia Kawalec, piosenkarka, która w projekcie „Czas to miłość” śpiewała o prymasie Wyszyńskim, wykonała amerykański hymn przed meczem ligi baseballowej w Chicago!

Reklama

Artystka wykonała amerykański hymn przed meczem ligi MLB Chicago White Sox i Minnesota Twins. Jej występ odbył się w ramach tzw. „Polskiej Nocy”. Hymn państwowy Stanów Zjednoczonych wykonuje się tam przed każdym wydarzeniem sportowym. W czasie najważniejszych spotkań wykonują go największe gwiazdy amerykańskiej estrady.

 „Była to niesamowicie wzruszająca chwila. To było dla mnie wyjątkowe wydarzenie w moim życiu. Z wzruszeniem i dumą bardzo wszystkim dziękuję” – napisała artystka.

Natalia Kawalec jest finalistką programu „The Voice Kids”. W projekcie „Czas to miłość” wokalistka wykonywała utwór pt.: „Zacznij od nowa”.  Był on zainspirowany nauką prymasa Wyszyńskiego.

Reklama
Reklama

„Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to projekt muzyczny, realizowany przez portal Stacja7 wspólnie z muzykiem Dariuszem Malejonkiem. To hołd złożony przez polskich artystów Prymasowi Tysiąclecia. Utwory opowiadające o życiu i nauce Kardynała są lekcją przebaczania, miłości i wytrwałości.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę