Nasze projekty

Góry do góry! Dziś wielki koncert Szkółki TGD

Ponad setka dzieciaków na scenie, energetyczna, taneczna muzyka, świetne również dla dorosłych teksty kierujące duszę na uwielbienie Pana Boga - to wszystko już dziś w Warszawie na dużej scenie przy Elektronowej 1.

Reklama

Z koncertem wystąpi cała Szkółka TGD czyli liczący ponad 100 dzieciaków zespół tworzący muzykę chrześcijańską, będący jednocześnie bazą Małego TGD. 

Na koncercie usłyszymy nie tylko przeboje znane już z płyty Małego TGD „Góry do góry”, ale również te mniej znane piosenki oraz standardy gospelowe. Zobaczymy zarówno uczące się pod egidą TDG najmłodsze maluchy, jak i nastolatki śpiewające w Szkółce już kilka lat. Miejscem koncertu będzie należąca do Społeczności Chrześcijańskiej Północ wielka sala koncertowa przy ul. Elektronowej 10 w Warszawie na Żeraniu. Początek w piątek, 15 czerwca o godz. 19

Na koncercie nie zabraknie największego dotychczas przeboju dzieciaków z TGD czyli energetycznego utworu „Góry do góry”, w którym dzieci śpiewają, jak zaufanie Panu Bogu może pokonać nawet największe w nas przeszkody. 

Reklama
Reklama

Małe TGD to dziecięcy zespół, który powstał w 2017 r. w ramach działającej w Warszawie Szkółki TGD – warsztatów muzycznych dla dzieci prowadzonych przez muzyków TGD czyli Trzeciej Godziny Dnia. Twórcami piosenek i odpowiedzialnymi za zespół oraz szkółkę są Piotr Nazaruk oraz Kamila Pałasz – profesjonalni muzycy TGD. 5 lat istnienia szkółki zaowocowało powstaniem koncertującego regularnie zespołu i porywającego dzieci repertuaru. 

Stacja7 patronuje temu wydarzeniu.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę