Nasze projekty

Listopadowe modlitewniki w atrakcyjnych cenach!

Przygotowaliśmy dla Was dwa wyjątkowe ebooki - Modlitewnik do Wszystkich Świętych i Modlitewnik za zmarłych. To wyjątkowe pozycje, które idealnie wpisują się w listopadowy klimat. Do 8 listopada kupisz je w atrakcyjnych cenach!

Reklama
Reklama

Modlitewnik za zmarłych „Spieszmy się kochać ludzi”

W Modlitewniku znalazły się modlitwy z Liturgii Godzin, modlitwy za zmarłych rodziców, za osoby duchowne oraz modlitwy na wiele różnych okazji. E-book zawiera także dwie Litanie oraz wskazówki, jak odmawiać Koronki w intencji zmarłych. Na końcu znajduje się 7 rozważań do fragmentów biblijnych, które świetnie sprawdzą się w modlitwie codziennej.

Czytaj także >>> “Do Syna swego nas prowadź”. Modlitewnik różańcowy

Jak korzystać z e-booka?

Są to teksty, które wykorzystać można w modlitwie osobistej, rodzinnej oraz w parafii czy we wspólnocie. Wybrane strony można z powodzeniem wydrukować, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by otworzyć korzystać z modlitewnika na telefonie, tablecie czy czytniku. Świetnym pomysłem będzie modlitwa rodzinna w czasie podróży, które niejednokrotnie towarzyszą nam w pierwszych dniach listopada.

Zawartość tego e-booka może przydać się nie tylko w listopadzie, ale także w ciągu roku. Warto sięgnąć po niego z racji pogrzebu lub rocznicy śmierci naszych bliskich. 

Jako wprowadzenie do modlitw zamieszczamy w e-booku także krótkie teksty do refleksji na temat postrzegania śmierci, przeżywania pożegnań oraz obchodzenia 1 i 2 listopada. Zastanawiamy się także, jaki jest sens modlitwy za zmarłych i wyjaśniamy zasady uzyskania odpustu za dusze w czyśćcu.

Modlitewnik za zmarłych.
„Śpieszmy się kochać ludzi”

Kup modlitewnik tutaj >>>


Modlitewnik do Wszystkich Świętych. „Wszyscy święci i święte Boże”

Ebook składa się z dwóch części. Pierwsza to Litania do Wszystkich Świętych. To właśnie ona jest główny punktem do dalszych rozważań. W drugiej części zapraszamy Cię do tego, byś poznał bliżej wszystkich świętych – tych, którzy są wymienieni w powyższej Litanii. Przy każdej z postaci znajdziesz krótki biogram, w którym znajdują się najważniejsze fakty z życia świętego, a także modlitwa za jego wstawiennictwem. 

Wszyscy z prezentowanych świętych to ludzie tacy, jak my. Choć żyli w różnych czasach, to nie byli bardzo różni od nas samych. Przeżywali codzienność na swój sposób, pokonywali trudy, spełniali marzenia, odczuwali smutki i radości. Niektórzy oddawali się Bogu na wyłączność, a inni osiągali świętość w małżeństwie i rodzicielstwie. Wśród naszych świętych znajdziesz proroków, pustelników, osoby zakonne, misjonarzy, mistyczki, a nawet królów i księżne. Każdy z nich szedł do nieba indywidualną drogą. Łączył ich wspólny cel – świętość. Warto się nimi inspirować i prosić ich o pomoc. 

Modlitewnik do Wszystkich Świętych.
„Wszyscy święci i święte Boże”

Kup na Dobroci.pl >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę