Nasze projekty
Fot. Wolfgang Rottmann/Unsplash

“Krzyżu Chrystusa, bądźże pochwalony”. Modlitwy na adorację krzyża [EBOOK]

Spraw, by każdego dnia krzyż był w centralnym punkcie twojego życia. Pomocą może być przygotowany przez nas ebook, w którym znajdziecie zbiór niezwykle przejmujących modlitw i pieśni pasyjnych.

Reklama

W Wielki Piątek w Kościele nie sprawuje się Mszy Świętej. W ciągu dnia nawiedzamy jednak Jezusa w Ciemnicy, a po Liturgii Wielkiego Piątku adorujemy Jego Krzyż i czuwamy przy Grobie Pańskim. To czas przepełniony bólem i żalem z powodu Śmierci Chrystusa, a zarazem wdzięczności wobec Jego nieopisanej Miłości. 

Dlatego w ten święty czas, zróbmy wszystko, aby krzyż stał się centralnym punktem naszego życia. Niech będzie drogowskazem, który pokaże nam drogę do zbawienia. 

Modlitwy na adorację krzyża 

Przygotowaliśmy ebook, który jest zbiorem 30 modlitw pomocnych podczas adoracji Krzyża. Wśród nich są zarówno modlitwy krótkie jak i dłuższe, a także propozycje popularne jak i mniej znane modlitwy świętych, teksty z  Liturgii Godzin oraz wybrane pieśni pasyjne. 

W ebooku można znaleźć: Godzinki o Męce Pańskiej, Modlitwę do świętych ran Chrystusa, modlitwę do Chrystusa ukrzyżowanego, Litanię do Krzyża Świętego, modlitwę zanurzenia we Krwi Chrystusa, litanię do Matki Bożej Bolesnej, czy koronkę do Siedmiu Boleści Maryi. To tylko kilka z ponad 30 niezwykle przejmujących propozycji do kontemplowania w ten święty czas. 

Zbiór modlitw, który przygotowaliśmy pomoże zarówno w modlitwie indywidualnej przy krzyżu w kościele, jak i w domowym zaciszu. Można także skorzystać z niego, jako formy modlitwy wspólnotowej, czy prowadzonej w kościele adoracji krzyża. 

Niech krzyż dzięki modlitwie i adoracji stanie się dla was drogowskazem na drodze do zbawienia. Oby ten święty czas przyniósł w waszych sercach pokój i wiarę w to, że na krzyżu dokonało się nasze zbawienie.


Modlitwy na adorację krzyża

Zobacz na Dobroci.pl >>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę