Nasze projekty
fot. POLSAT/YouTube (print screen)

Roksana Węgiel co niedzielę chodzi do kościoła. „Polecam wam też wybrać się na mszę”

"Od ponad pół roku uczęszczam do wspólnoty Franciszkanów na cudowne Msze i przepiękne kazania. Poznałam tam wspaniałych ludzi" - napisała na Instagramie Roksana Węgiel.

Reklama

Już wielokrotnie młoda wokalistka wspominała o tym, że jest wierząca i nie wstydzi się wartości, które wyznaje. Wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu – mówiła w rozmowie z pomponik.pl.

W okresie Bożego Narodzenia Roksana Węgiel często występuje na koncertach kolędowych. Niedługo młoda wokalista zaśpiewa w warszawskim kościele franciszkanów, który – jak się okazało – jest jej bardzo bliski.

„Od ponad pół roku uczęszczam do wspólnoty Franciszkanów na cudowne Msze i przepiękne kazania. Poznałam tam wspaniałych, zaangażowanych ludzi, którzy w piękny sposób pełnią służbę bożą” – napisała na swoim Instagramie.

Reklama

I dodała: „Postanowiłam wziąć udział w koncercie kolęd, który odbędzie się już 2 lutego. Parafia Franciszkanów jest mi niezwykle bliska. Dziękuję bardzo za zaproszenie do tego wydarzenia, uwielbiam kiedy śpiewem mogę przekazać coś więcej, zrobić to po prostu od serca. Cieszę się, że zainteresowanie z waszej strony jest tak duże”.

Wokalistka zaprosiła również fanów do udziału w mszy świętej poprzedzającej koncert: „Polecam wam też wybrać się na mszę, która odbędzie się przed koncertem. Będzie pięknie”.

ZOBACZ TEŻ: „Gdy śliczna Panna” w wykonaniu Roksany Węgiel

Reklama

kh, viva.pl/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę