Nasze projekty

XX Targi Wydawców Katolickich

Zapraszamy do wzięcia udziału w XX Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 3 – 6 kwietnia 2014 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Reklama

Tegoroczne Targi odbywać się będą w Wielkim Poście (ze względu na późny termin Świąt Wielkanocnych oraz kanonizację Jana Pawła II). Organizatorzy pragną Targami – Świętem Dobrej Książki – włączyć się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego Wierzę w Syna Bożego, ale także w czas przygotowań siebie samych i odbiorców Dobrej Nowiny do kanonizacji bł. Jana Pawła II.

XX Targi Wydawców Katolickich

Niech spotkanie ze słowem w każdym jego wymiarze: mówionym, pisanym, drukowanym, ilustrowanym obrazem i dźwiękiem będzie na nowo odkryciem, przypomnieniem nauki Jana Pawła II, ale także jej wdrożeniem w nasze życie.

Reklama

 

Sale spotkań autorskich, prezentacji, debat czy promocji będą mieściły się w salach Zamku Królewskiego oraz pobliżu Arkad Kubickiego, w przygotowanym namiocie. Targi zostaną wzbogacone różnorodnymi wydarzeniami towarzyszącymi – licznymi spotkaniami promocyjnymi i autorskimi.

 

Reklama

Wszelkie informacje na temat Targów są na bieżąco zamieszczane na naszej stronie internetowej www.swk.pl.


swk.pl

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę